عملیات ساخت سالن ۵۰۰۰ نفره خرم آباد سال ۱۴۰۰ شروع می‌شود

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در دیدار با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: سالن ۵۰۰۰ نفری خرم آباد مطالبه بحق مردم است .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، حشمت الله امان الهی مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در تهران با مهندس حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور وهمچنین  مهندس رحمتی معاون فنی شرکت و مهندس لواف مدیر منطقه ای شرکت دیدار وگفت وگو کرد. .

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در این دیدار  با اشاره به بحث  پیگیری احداث سالن ۵۰۰۰ نفری خرم آباد ،گفت:  این سالن در سال ۱۳۹۱ در استان کلنگ زنی شد و با وجود داشتن ردیف اعتباری  بعدا تعطیل شد و درخصوص تکمیل آن اقدامی صورت نگرفت.

امان الهی افزود: احداث سالن ۵۰۰۰ نفری در خرم آباد با وجود داشتن ردیف اعتباری از مطالبات به حق مردم و جوانان خرم آباد  و استان لرستان  است که امیدواریم در سال ۱۴۰۰  فعالیت احداث این مجموعه شروع شود و در آینده نزدیک میزبان مسابقات مهم کشوری و بین المللی باشیم.

 همچنین در این جلسه مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی  با اشاره به  پایین بودن سرانه ورزشی لرستان و نیاز به توسعه زیر ساختهای ورزشی در این استان برپیگیری  و تکمیل پروژه های ورزشی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در لرستان تاکید کرد.

گفتنی است؛در این جلسه که پروژه های شرکت توسعه در استان لرستان مورد بررسی قرار گرفت مقرر شد یک تیم فنی از شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی و فدراسیون دو و میدانی جهت پیگیری و بررسی مباحث فنی سالن ورزشی شهید کریمی خرم آباد تشکیل و جهت رفع موارد فنی اقدام شود .

46

کد خبر 1502716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =