۰ نفر
۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
کرونا به سپیدرود زد

تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از بروز علائم مشهود کرونا بین اعضای تیم سپیدرود در دو روز گذشته، با صلاحدید کادر پزشکی صبح روز جمعه از تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم مجددا تست رپید و پی‌سی‌آر گرفته شد که پس از مثبت شدن بیش از نصف اعضای تیم، تمرینات به صورت موقت تعطیل شد.

احمدرضا فیروزی فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود در این ارتباط گفت: علی رغم اینکه روز سه شنبه تست رپید کرونای اعضای سپیدرود منفی شده بود اما در تمرین روز چهارشنبه بین چند بازیکن علائم کرونا دیده شد که بلافاصله از تیم جدا شدند. این اتفاق در تمرین روز پنجشنبه نیز با تعداد بیشتری مشاهده شد که به همین دلیل از ریاست مرکز بهداشت رشت درخواست انجام مجدد تست رپید و پی‌سی‌آر در تمرین صبح روز جمعه را کردیم.

وی افزود: پس از انجام تست رپید در تمرین روز جمعه و مثبت شدن بیش از پانزده نفر از اعضای تیم سپیدرود، با مشورت مسئولین مربوطه اجازه برگزاری انجام تمرین را ندادیم و تمرینات تا کسب تکلیف از سوی سازمان لیگ و کمیته پزشکی ایفمارک تعطیل شد که پس از مشخص شدن نتیجه تست پی‌سی‌آر و مکاتبه و کسب تکلیف با مسئولین امر اخبار تکمیلی را بلافاصله اعلام خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس با خود توریست به هند نمی‌بَرد

253 251

کد خبر 1503064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =