۰ نفر
۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵

علا بهرامی، خواننده، آهنگساز، ترانه سرا، نوازنده (گیتار، پیانو)، تنظیم کننده، دکلماتور، عضو رسمی خانه موسیقی ایران، در سال ۱۳۹۷ اولین آلبوم خود را با نام ” فصل تنهایی ” روانه بازار موسیقی کرد.

در این آلبوم علاوه بر خوانندگی، آهنگسازی و سرودن اشعار را نیز بر عهده داشت. در سال ۱۳۹۸ آلبوم دوم او بنام ” غریبه من ” وارد بازار موسیقی شد و همانند آلبوم اول ساخت تمام آهنگها و اشعار را بر عهده گرفت.

این ۲ آلبوم با تنظیم و میکس و مسترینگ سرمد دهنادی در فضای ارکسترال مورد استقبال طرفداران این هنرمند قرار گرفت. سرانجام در سال ۱۳۹۹ آلبوم سوم خود به نام ” راه نا تمام” را وارد بازار موسیقی کرد که علاوه بر خوانندگی و سرودن اشعار و ساخت آهنگها، تنظیم و نوازندگی ” پیانو” و ” گیتار” و میکس و مسترینگ قطعات این آلبوم را نیز برعهده گرفت.

قابل ذکر است که آلبوم ” راه ناتمام ” تنها و اولین آلبوم در تاریخ موسیقی پاپ ایران است که تمام عوامل تولید آن خود خواننده می باشد. چهارمین آلبوم علا بهرامی در سال ۱۴۰۰ وارد بازار موسیقی خواهد شد که همانند گذشته  دارای فضایی محزون و ارکسترال بوده و تمام جزییات ساخت را به تنهایی بر عهده دارد. سبک صدا، آثار و اشعار این هنرمند بسیار مشابه با موسیقی دهه پنجاه ایران است. علا بهرامی به موازات ساخت آثار با کلام خود، مجموعه ای نفیس از آثار بیکلام را  در کارنامه خود دارد، قطعاتی چون برزخ، خواب، برهوت و …. که همچنان ساخت و تولیدش بر عهده خود اوست.

نشر ایران مجوز با نام بین المللی IM Radio(Iranmojavez)  ، ناشر هر ۴ آلبوم این خواننده بوده و پخش جهانی این آثار را نیز تحت لیسانس لیماک رکوردز ایتالیا به انجام رسانده است.

۲۱۲۱

کد خبر 1503134