محمد معتضدی: بعد از استندآپ‌ «خندوانه» وارد بازیگری شدم

مهر نوشت: محمد معتضدی استندآپ‌کمدین «خندوانه» می‌گوید بعد از حضور در برنامه رامبد جوان بود که پیشنهاداتی برای بازیگری دریافت کرد.

محمد معتضدی استندآپ کمدین «خندوانه» با بیان این که در مدت اخیر در یک سریال و پنج تئاتر بازی کرده و همچنین در یک فیلم سینمایی حضور داشته‌ است، گفت: «این اتفاقات همگی بعد از «خندوانه» رخ داد و قبل از آن بیشتر مشغول دوبله و صداپیشگی بودم.»

او درباره این که همچنان قرار است در «خندوانه» به استندآپ بپردازد یا خیر، توضیح داد: «بله خواهم بود و این افتخار من است که در این برنامه استندآپ داشته باشم چراکه فکر می‌کنم آقای جوان بستری را برای عده‌ای از جوانان که مستعد کار در حوزه استندآپ و کمدی بودند فراهم کرد و من هم جزیی از آن‌ها بودم و بعد از این هم در اجرای استندآپ حضور خواهم داشت.»

معتضدی درباره اینکه در یک سال گذشته چقدر توانسته است از کمدی و طنز برای شاد کردن مردم بهره بگیرد، گفت: «باید دید خنداندن مردم در این شرایط سخت‌تر شده و وظیفه ما تغییری کرده است یا خیر؟ ممکن است تصور کنیم به دلیل فضایی که به وجود آمده است مردم سخت می‌خندند، حتی ممکن است چالشی با این حال بد مردم داشته باشیم و فکر کنیم واقعاً در این شرایط باید به فکر خنداندن‌شان باشیم؟ مثلاً وقتی عده‌ای عزادار عزیزانشان به خاطر اپیدمی کرونا هستند خندان آن‌ها شبیه این نیست که مثلاً در مراسم عزای کسی جوک و لطیفه تعریف کنیم؟ این‌ها سوالاتی است که به آن‌ فکر می‌کنم.»

او در پایان تاکید کرد: «فکر می‌کنم در این فضا وظیفه یک کمدین خطیرتر می‌شود چون اگر کمدین هم در این شرایط و احوال بد زانوی غم بغل کند و در کنار دیگران عزاداری کند، پس چه کسی قرار است حال و روحیه مردم را خوب کند؟ چه کسی می‌تواند کمک کند تا مردم به حالت عادی زندگی شان بازگردند و برای همین تلاش می‌کنم در همین راستا و برای همین حال خوب قدم بردارم.»

۵۸۲۵۹

کد خبر 1503183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =