رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای طولا و کانی جزیره قشم مجموعا به مساحت یک هزار و 607 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

به گزارش خبرآنلاین ازقشم، مصطفی مازندرانی با اعلام این مطلب افزود: رفع تصرف این اراضی که ارزش تقریبی آنها بالغ بر یک میلیارد و 725میلیون و 600هزار ریال برآورد شده است، وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و در معیت مامورین پلیس اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان قشم انجام شد.

وی درباره جزییات این اراضی رفع تصرف شده هم گفت: قطعه اول به مساحت یک هزار و 407 مترمربع و به ارزش تقریبی یک میلیارد و 125میلیون و 600هزار ریال واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای کانی و قطعه دوم به مساحت 200 مترمربع به ارزش تقریبی 600 میلیون ریال نیز واقع درخارج از محدوده طرح هادی روستای طولا قرار دارند.

وی گفت: عملیات رفع تصرف این اراضی از سوی ماموران این یگان بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت. 

مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

46

کد خبر 1503442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =