ورود به مناطق حفاظت شده همدان تا پایان خرداد ممنوع است

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: ازتمام افراد به ویژه دوستداران محیط زیست درخواست شده از هرگونه بازدید و ایجاد مزاحمت برای حیات وحش در مناطق زیست محیطی خودداری نمایند.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ مهدی صفی خانی، معاون فنی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان همدان گفت: در پی شیوع بیماری کرونا و آغاز زاد و ولد حیات وحش، ورود بازدیدکنندگان به مناطق حفاظت شده استان همدان تا پایان خرداد ماه ممنوع اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: با آغاز فصل زاد و ولد وحوش به ویژه پستانداران، بازدید افراد، گروه ها و گردشگران از مناطق حفاظت شده استان همدان تا پایان اعلام وضعیت قرمز در فروردین ماه ممنوع است.

صفی خانی افزود: از ابتدای اردیبهشت تا پایان خرداد ماه نیز به دلیل نیاز حیات وحش به آرامش محیط به منظور زاد و ولد، بازدید از مناطق حفاظت شده استان غیر مجاز و ممنوع خواهد بود.

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان اضافه کرد: از این زمان کنترل های مستمر و شبانه روزی ماموران اجرایی گارد محیط زیست، جهت ایجاد محیطی امن در فصل زادآوری وحوش صورت خواهد پذیرفت و ماموران محیط زیست از ورود افراد به مناطق مذکور جلوگیری خواهند کرد.

کد خبر 1503576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =