فروش ۴میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر فرآورده نفتی در جایگاه مرزی بیله سوار

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: معافیت پرداخت مابه‌التفاوت سوخت نفتگاز برای کامیون‌های ایرانی خروجی از کشور در سال ۹۹به مقدار ۳میلیون و سیصد هزار لیتر بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سید حجت مدنی مدیر منطقه در بازدید از جایگاه مرزی بیله سوار گفت:میزان فروش جایگاه مرزی بیله سوار در سال ۹۹ ۴میلیون و هشتصد و هشتاد هزار لیتر فرآورده بنزین و نفتگاز ، اعم از فروش در باک و تلمبه جایگاه بوده که به طور متوسط روزانه ۱۳هزار لیتر فروش داشته است.
مدنی افزود:تردد ۲۷هزار دستگاه انواع خودروهای سبک و سنگین طی سال ۹۹در جایگاه مرزی بیله سوار به ثبت رسیده که از این تعداد ۱۷هزار دستگاه خودروی ایرانی و ۱۰هزار خودروی خارجی بوده است.
مدیر منطقه اردبیل «براساس اجرای سراسری معافیت پرداخت مابه‌التفاوت سوخت نفتگاز از اول تیرماه ۹۸برای کامیون های ایرانی خروجی از کشور ، مقدار معافیت سوخت نفتگاز در جایگاه مرزی بیله سوار در طول سال ۹۹ برای ۱۷هزار کامیون ایرانی به میزان ۳میلیون و سیصد هزار لیتر بوده است.
سید حجت مدنی تصریح کرد: تخصیص معافیت برای کامیون های ایرانی خروجی از کشور در این مرز از طریق کد رهگیری راهنامه رانندگان اعمال می شود.

۴۶

کد خبر 1503581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =