آغاز مرحله سوم پویش ایران همدل در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان مرحله سوم پویش ایران همدل ـ اطعام مهدوی با هدف رفع بخشی از نیازهای اقتصادی مردم استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، علی ملک پور بیان کرد: سال گذشته در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری، پویش ایران همدل ـ اطعام مهدوی در دو مرحله ماه مبارک و ماه محرم و صفر برگزار شد.
وی افزود: مرحله سوم این پویش نیز امسال در آستانه ماه مبارک رمضان در قالب راه‌اندزی آشپزخانه‌های مهدوی و طبخ غذای گرم برای افطاری و همچنین توزیع بسته‌های مواد غذایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود.  
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به شناسایی مناطق محروم و افراد نیازمند استان ادامه داد: در این ایام غذای گرم با مشارکت داوطلبانه نیکوکاران و خیران تهیه و در بین نیازمندان توزیع می‌شود.
ملک پور ضمن دعوت از مردم نیکوکار استان جهت فعالیت در این آشپزخانه‌ها گفت: تمامی آشپزخانه‌ها به‌صورت مرتب ضدعفونی و تمامی نکات بهداشتی نیز در طول مراحل پخت غذا رعایت می‌شود.
وی بابیان اینکه ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و نیکوکاران هستند اضافه کرد: کد دستوری #۰۳۸۸۸۷۷ برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است.

46

کد خبر 1503681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =