آمار روزانه کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

طی ٢۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۳۵۹ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_١٩ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : طی ۲۴ساعت گذشته ۹۵۱ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۹۴ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

دکتر مجید شیرانی افزود: طی ٢۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۳۵۹ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_١٩ در مراکز  بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

به گفته وی :   هم اکنون ٣۸۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۳۰۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی خاطرنشان کرد :  متاسفانه طی ٢۴ ساعت گذشته ۲ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_١٩ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری  ٨٣۵ نفر است.

 گفتنی است ،هم اکنون ۴۷ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1503739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =