دردسرهای آموزش مجازی دو دانش آموز در «اردوگاه خلوت»

تصویربرداری فیلم تلویزیونی «اردوگاه خلوت» پس از ۱۷ روز در استان چهارمحال و بختیاری به پایان رسید و این اثر وارد مرحله پس از تولید شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تصویربرداری فیلم تلویزیونی «اردوگاه خلوت» به کارگردانی حسین ابراهیمی دستگردی، نویسندگی مهرانه شاه‌منصوریان و تهیه کنندگی فردین جلیل روز گذشته (شنبه ۲۱ فروردین) به پایان رسید. 

این فیلم تلویزیونی که ۵ فروردین در استان چهارمحال و بختیاری کلید خورد، در ژانر اجتماعی ساخته شده است و با پایان تصویربرداری، مراحل پس تولید آن به زودی آغاز می‌شود.  

داستان «اردوگاه خلوت» درباره دو کودک است که با توجه به شرایط و محدودیت‌های کرونا و غیر حضوری شدن مدارس به مشکل بر می‌خورند، چرا که تبلت یا گوشی موبایل ندارند. آن‌ها برای حل مشکل خود به این نتیجه می‌رسند که کوزه‌های ماست محلی‌شان را به شهر ببرند و بفروشند تا بتوانند تبلت یا گوشی بخرند که در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند اما باز هم درگیر مشکلاتی می‌شوند و ناامید به روستا باز می‌گردند تا این‌که بصورت اتفاقی به خیری برخورد می‌کنند....

شراره رخام، مهدی امینی‌خواه، رضا حقانی‌نسب، عباس موسوی، عیسی محمدی، غلام نوروزی‌دشتکی، خیبر امیری، مهدیه انتیکی، مژگان گزی، رها زارع، مجید جلیل و رویا مجلسی  از بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند. 

۵۷۲۴۵

کد خبر 1503792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =