اهدای نمادین هنرکارت به دو هنرمند قزوینی

در مراسمی به صورت نمادین به استاد احمد پیله‌چی از هنرمندان پیشکسوت خوشنویسی و استاد غلامحسین لطفی پیشکسوت تئاتر و سینما، هنرکارت ویژه اعضای صندوق اعتباری هنر اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ضمن تقدیر از این دو هنرمند پیشکسوت استان، گفت: واریز نیم درصدی امتیاز نقدی در هر خرید به هنرکارت، واریز آنی کمک مستمری افرادی که تحت پوشش صندوق اعتباری هنر هستند و واریز آنی هزینه‌های بیمه تکمیلی کسانی که برای بیمه تکمیلی هنرمندان ثبت نام کرده اند از مزایای دارا بودن هنر کارت است.

اسماعیلی اظهار کرد: هنرمندانی که هنر کارت آن‌ها ارسال نشده می‌توانند با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه برای دریافت مبلغ واریزی به شعب بانک آینده در سراسر استان مراجعه کنند.

او با بیان اینکه دریافت هنرکارت محدودیت زمانی ندارد، افزود: هنرمندان می توانند رزومه‌ فرهنگی و هنری، رسانه‌ای و قرآنی خود را به اداره‌ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال و پس از بررسی‌های لازم برای ثبت نام هنر کارت اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در پایان گفت:هزارو70هنرکارت تاکنون برای هنرمندان قزوین منظور شده و به تدریج در حال توزیع بین هنرمندان است.

46

کد خبر 1504099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =