ساخت مدرسه ۳ کلاسه در کوهدشت با مشارکت خیرین

با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس لرستان،مدرسه ۳کلاسه روستای تنگ قلعه کوهدشت ساخته می شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،  با حضور غفوری نژاد مدیرکل نوسازی مدارس لرستان، معاون اجرایی و مسئول مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی لرستان، معاون پشتیبانی و کارشناس حقوقی آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت، قرارداد ساخت مدرسه سه کلاسه روستای تنگ قلعه کوهدشت با خیر مدرسه ساز خانواده  رشیدیان منعقد شد.

 مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان در این مراسم ضمن تجلیل از خانواده رشیدیان، به اقدامات و فعالیت های اداره کل نوسازی مدارس استان طی سال گذشته در سطح شهرستان کوهدشت اشاره کرد و افزود: خیرین مدرسه ساز با همت و مشارکت خود در امر خداپسندانه ی مدرسه سازی مسیر تحصیل و آینده سازی دانش‌آموزان را هموار می‌کنند.

امیر غفوری نژاد ادامه داد: با همت و مشارکت خیرین نیک اندیش مدرسه ساز، شاهد برچیده شدن مدارس کانکسی و تخریبی در سطح آموزش و پرورش شهرستان خواهیم بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت نیز ضمن تقدیر و تشکر از خیرین محترم در جهت این حرکت خداپسندانه عنوان کرد: خیّرین مدرسه ساز نزد خداوند از جایگاه و منزلت ویژه ای برخودارند و تلاش در جهت امر خداپسندانه ی مدرسه سازی، از باقیات و صالحاتی است که خَیّرین از ثواب آن بهره مند خواهند بود.

۴۶

کد خبر 1504399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =