فراخوان دانشگاه علوم پزشکی چهار محال و بختیاری جهت بکارگیری نیروی پرستار در قالب قرارداد ۸۹ روزه

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان چهار محال و بختیاری گفت: این دانشگاه با توجه به موج چهارم بیماری کووید ۱۹جهت تکمیل کادر پرستاری بخشهای درگیر با بیماری کرونا از کلیه دارندگان مدرک دانشگاهی رشته پرستاری که دارای گواهی پایان خدمت قانون پزشکان و پیراپزشکان یا معافیت از طرح باشند دعوت به همکاری می نماید .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، دکتر علی ضامن صالحی فرد با اعلام این خبر افزود: علاقمندان می توانند از تاریخ ۲۶فروردین ۱۴۰۰ ضمن مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس www.skums.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: با ۱۵۰ نفر از داوطلبان بصورت ۸۹ روزه در قالب قانون کار صرفاً جهت خدمت در بخشهای بیماران کرونایی بیمارستانهای مراکز آموزشی درمانی آیت اله کاشانی و هاجر (س) شهرکرد، بیمارستان های فارسان، لردگان، بروجن، اردل و ناغان قرارداد منعقد خواهد شد.
به گفته وی، از این تعداد، ۳۰ نفر در مرکز آموزشی درمانی آیت اله کاشانی
، ۴۵ نفر در مرکز آموزشی درمانی هاجر (س)شهرکرد، ۲۰ نفر در بیمارستان فارسان، ۲۵ در بیمارستان لردگان، ۲۰ نفر در بیمارستان بروجن، ۵ نفر در بیمارستان اردل و ۵ نفر در بیمارستان ناغان بکارگیری خواهند شد.
دکتر صالحی فرد در ادامه متذکر شد، این بکارگیری هیچگونه رابطه استخدامی بین داوطلب و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ایجاد نخواهد کرد و تمدید یا استمرار خدمت نیروهای بکارگیری شده از این طریق طبق نظر و به صلاحدید دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خواهد بود و هیچگونه حقی برای داوطلبان ایجاد نمی کند.
وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: داوطلبان ثبت نام خود را بصورت اینترنتی انجام دهند و از هرگونه مراجعه حضوری و برقراری تماس با دانشگاه و واحدهای تابعه جداً خودداری نمایند. بدیهی است پس از بررسی مدارک، جهت انعقاد قرارداد ۸۹ روزه با داوطلبان تماس حاصل خواهد شد.
معاون توسعه دانشگاه گفت: همچنین انعقاد قرارداد ۸۹ روزه بر اساس اولویت ثبت نامی انجام خواهد شد و تا بر طرف شدن نیاز دانشگاه حداکثر در سقف تعداد مندرج در آگهی ادامه خواهد یافت.

46

کد خبر 1505043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =