ایسنا نوشت:

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان درباره بازی یکشنبه تیم فوتبال سپاهان برابر پرسپولیس که می‌تواند منجر به ثبت رسیدن قهرمانی این تیم در دهمین دوره لیگ برتر شود، گفت: «ما بازی سختی پیش رو داریم، پرسپولیس تحت هر شرایطی یک تیم بزرگ است و طرفداران زیادی دارد، معتقدم آن‌ها هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا با بدشانسی مواجه شدند و می توانستند بهترین از این عمل کنند. پرسپولیس همیشه برای من قابل احترام بوده و کادر فنی و کادر مدیریتی بسیار خوبی دارد.»

او ادامه داد: «آن‌ها بی‌شک برای گرفتن امتیاز از سپاهان به اصفهان می‌آیند، اما از طرفی بازیکنان ما هم برای این مسابقه کاملا آماده هستند. بازیکنان سپاهان انگیزه خاص زیادی برای بازی با پرسپولیس را دارند. ما با تمام قوا به این مسابقه به میدان می‌رویم تا بتوانیم قهرمانی‌مان در لیگ برتر را کاملا قطعی کنیم.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا خاطره فینال لیگ برتر در سال 87 باعث بالا رفتن انگیزه سپاهانی‌ها برای این مسابقه شده است، گفت: «من کاری با آن خاطره ندارم و فقط معتقدم بازیکنان سپاهان از این که با تیم بزرگ پرسپولیس روبرو می‌شوند و می‌توانند قهرمانی شان در لیگ برتر را بعد از مسابقه کاملا قطعی کنند، انگیزه زیادی دارند. امیدوارم این بازی بار فنی بالایی داشته باشد.»

سرمربی سپاهان با بیان این که هدف تیمش موفقیت در سه جام پیش رو است، گفت: «پس از فتح لیگ برتر که در حال حاضر تمرکز ما روی آن معطوف است، ما به بازی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا فکر خواهیم کرد. این از اهداف ما در ابتدای فصل بود و به دنبال موفقیت در جام‌های پیش رو هستیم. اگر سپاهان در جام حذفی هم قهرمان شود، در قرعه کشی فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به عنوان قهرمان لیگ حضور خواهد داشت؛ لذا ما در صورت قهرمانی در جام حذفی در سیدبندی پایین‌تری برای قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده قرار نخواهیم داشت.»

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا ماندنتان در سپاهان قطعی شد، گفت: «صحبت‌های لازم در این زمینه انجام شده است، اما هنوز این کار قطعی نشده است. بنده که دوست دارم در سپاهان بمانم و خوشبختانه شرایط هر دو طرف به هم نزدیک است من خواسته‌ام تا تیم خوبی را برای فصل آینده آماده کنیم. معتقدم باید ضمن حفظ 80 درصد از بازیکنان کنونی تیم با جذب چند بازیکن جدید تیم را تقویت کنیم؛ تا هم بتوانیم دوباره در لیگ برتر موفق بوده و هم در لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم به عناوین بزرگی برسیم.»

40 40

کد خبر 150515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =