مربی فولاد: الوحدات تیم خطرناکی در حمله است اما...

مربی تیم فولاد می‌گوید باید برای برنده شدن برابر الوحدات، صددرصدی عمل کنیم تا بتوانیم نتیجه مناسب بگیریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یوسو سسما مربی تیم فولاد ایران در کنفرانس خبری پیش از مسابقه فردای تیم فولاد برابر الوحدات اردن گفت: همانگونه که قبلاً گفتم بازی با السد مزه تلخ و شیرینی داشت و به اندازه کافی از آن یک امتیاز قدردانی می‌کنیم. تمام بازی‌های این گروه سخت و مشکل هستند چرا که ما در بهترین لیگ آسیا هستیم. درباره الوحدات باید بگویم تیمی است که تاریخچه بسیار خوبی دارد و سال‌های سال قهرمان بوده‌اند و فصل قبل به راحتی با اختلاف زیاد لیگ را برنده شدند.‌ آن‌ها توانستند تیم پرقدرت النصر را متوقف کند و نشان از قدرت آن‌ها دارد و همه این‌ها نشان می‌دهد رقیب سرسختی است.

مربی تیم فولاد در ادامه گفت: طبق معمول و طبق رویه خودمان پیش می‌رویم و در مبارزه ‌ شرکت می‌کنیم. من می‌توانم به شما قول بدهم که فردا رقابت خیلی سخت خواهد بود. برای رقابت با الوحدات باید صد درصدی عمل کنیم تا بتوانیم نتیجه مثبتی بگیریم و ما قطعا اگر برنده بشویم، خوشحال خواهیم شد و در غیر این صورت به تیم مقابل باید تبریک بگوییم.

یوسو سسما همچنین افزود: الوحدات تیمی است که بسیار خطرناک حمله می‌کند اما ما نگران حملات آن‌ها نیستیم، روی بازی خود تمرکز می‌کنیم تا حملات آن‌ها را کنترل کنیم و بازی را به دست بگیریم. همه توانمان را در زمین ارائه خواهیم داد و در این رقابت‌ها باید صد درصد باشیم تا به مرحله بعدی راه پیدا کنیم.

مربی فولاد افزود: بیش از اینکه به تیم مقابل نگاه کنیم، به تیم خود اتکا خواهیم کرد تا عملکرد کاملی داشته باشیم، این همان مسأله منظم بودن و تمرکز داشتن در زمین است.

وی در انتها گفت:  باتوجه به مشکلات کرونا خیلی مشکل است که هر سه روز یک بار بازی کنیم، وقت کافی برای ریکاوری نداریم و این از نظر علمی ثابت شده است. ما سعی می‌کنیم با تمرکز زیاد کار کنیم تا بازیکنان حداکثر توان خود را در زمین بگذارند، بازیکنان ما به نظر بدنی در وضعیت مناسبی هستند، جوان و شادابند و تاکنون خوشبختانه مسأله خستگی در تیم ما وجود ندارد البته مشکل خستگی و بازی‌های فشرده برای همه تیم‌ها وجود دارد.

بیشتر بخوانید: واکنش علی دایی به درگذشت دست‌نشان/عکس

253 251

کد خبر 1505492

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =