۰ نفر
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
مزایای خرید آپارتمان در اندیشه

به نظرتان محلی که قرار است برای زندگی انتخاب کنید باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ آیا وجود امکانات در یک محله و یا شهرک برای انتخاب آن به عنوان جایی که قرار است یک خانه را اجاره و یا خریداری کنید اهمیتی دارد؟ خود شما زمانی که به دنبال یک منزل می گردید به چه نکاتی توجه می کنید؟

 یکی از شهرهایی که مردم تمایل زیادی نشان می دهند تا در آنجا ساکن شده و از امکانات موجود در آن نهایت استفاده را ببرند شهر تهران است. از جمله امکانات موجود در این شهر می توان به وجود دانشگاه های معتبر و یا بهترین مراکز درمانی اشاره داشت. جدای از این مسائل وجود فرصت های شغلی خوب از دیگر مواردی است که عده زیادی را ترغیب می کند تا به زندگی و اقامت در این شهر فکر کنند. بنابراین برخی از افرادی که در شهرهای دور و نزدیک تهران زندگی می کنند به دنبال آنند تا مسکنی برای خود در این شهر فراهم نمایند.

کسانی که تمایل دارند در این شهر زندگی کنند اما دوست ندارند گرفتار شلوغی و ازدحام آن شوند می توانند در یکی از شهرک هایی که در نزدیکی تهران قرار دارد منزلی مناسب برای اجاره بیابند. یکی از این شهرک ها که می تواند گزینه بسیار مناسبی برای اقامت باشد و در ضمن فاصله کمی با تهران دارد شهرک اندیشه است. خرید آپارتمان در اندیشه یکی از گزینه های پیش روی شما برای اقامت در این شهرک است.

شهر اندیشه کجا قرار دارد؟

قبل از اینکه به سراغ مزیت های خرید آپارتمان در اندیشه برویم خوب است در ابتدا با این شهرک بیشتر آشنا شویم. شهرک اندیشه یکی از شهرک های اطراف تهران است و در 6 فاز ساخته شده است. این شهرک با تهران حدود 20 کیلومتر، با شهریار حدود 3 کیلومتر و با قسمت جنوب شرقی کرج نیز حدود 7 کیلومتر فاصله دارد.

اولین فاز این شهرک در سال 1367 ساخته شده و قرار بود زمین هایی که متراژهایی متوسط داشتند در اختیار فرهنگیان قرار داده شوند. بعد از آن نیز به ترتیب دیگر فازهای این شهرک ساخته و در اختیار مردم قرار داده شد.

مزیت های خرید آپارتمان در اندیشه

قیمت مناسب

قیمت ملک مهم ترین و اثر گذارترین فاکتور به هنگام خرید یک آپارتمان محسوب می شود. معمولا افراد با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند برای خرید آپارتمان در اندیشه و یا خرید زمین در اندیشه اقدام می کنند. نکته بسیار مهمی که باید در مورد شهرک اندیشه بدانید آن است که آپارتمان ها و منازلی که در این شهرک وجود دارد با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتاقان و علاقه مندان به زندگی در این شهرک قرار داده می شود.

شما با هر بودجه ای می توانید یک منزل مناسب در اندیشه خریداری کنید و این شهرک می توانند طیف وسیعی از قیمت ها را در اختیارتان بگذارد. اینجا شمایید که تعیین می کنید چه منزلی و با چه شرایطی خریداری کرده و در آن ساکن شوید.

افرادی که در تهران و کرج به دنبال یک ملک مناسب برای خرید هستند به این مساله اذعان می کنند که خرید زمین در اندیشه با قیمتی بسیار مناسب امکان پذیر است و همین مساله باعث شده تا عده زیادی مشتاق باشند در اندیشه برای خرید آپارتمان و یا زمین اقدام کنند.

شهریار نیز یکی از شهرهای نزدیک تهران است و افرادی که به دنبال خرید باغ در شهریار با قیمتی مناسب هستند می توانند در این منطقه به دنبال گزینه مورد نظر خود باشند.

وجود چندین فاز در این شهرک موقعیت و فرصت بسیار مناسبی را در اختیار مردم گذشته تا بتوانند با توجه به سرمایه ای که جمع آوری کرده اند خانه ای بسیار مناسب خریداری کنند.

http://file.tesmino.ir/reportage/35480260/image_03675169b4f04ddf7a3eedc84314524415d46dd4.jpg

وجود یک بازار ایرانی اسلامی

از جمله مهم ترین و حیاتی ترین امکاناتی که باید در یک شهر یا شهرک وجود داشته باشد مراکز خرید هستند. هر چه تعداد مراکز خریدی که در یک منطقه وجود دارد بیشتر باشد باعث کاهش مراجعات مردم به مراکز خریدی می شود که در فاصله دوری از محل سکونتشان  قرار گرفته است.

یکی از مزیت هایی که خرید آپارتمان در اندیشه دارد دسترسی به بازار ایرانی اسلامی این شهرک است. این بازار در سال 1390 ساخته شده و معماری آن وام گرفته از معماری بناهایی مانند باغ فین کاشان، میدان نقش اصفهان، باغ عفیف آباد شیراز و برخی دیگر بناهای باستانی و ارزشمند موجود در کشور است. البته تنها معماری این بنا نیست که باعث شهرت آن شده و وجود امکاناتی متفاوت از جمله وجود 271 واحد تجاری و مراکز فرهنگی نیز از جمله دلایلی است که باعث شده توجه ساکنین این شهرک به این بازار جلب شود.

این بازار یک پروژه بسیار بزرگ و فرا منطقه ای به شمار رفته و شاید در بحث خرید آپارتمان در اندیشه و یا خرید زمین در اندیشه بتواند تاثیر زیادی از خود به جای بگذارد. مسلما کم نیستند علاقه مندانی که تمایل دارند در نزدیکی این بازار اقامت کرده و از امکانات موجود در آن استفاده کنند.

نزدیکی به شهرهای تهران و کرج و شهریار

موقعیت جغرافیایی این شهر بخصوص برای کسانی که تنها در تهران کار می کند و هر روز مجبورند مسیری را در رفت و آمد باشند بسیار جالب توجه است. این شهرک در فاصله بین دو شهر تهران و کرج قرار گرفته و به همین دلیل دسترسی به این دو شهر را بسیار ساده و راحت کرده است.

وجود زیر ساخت های مناسب شهری

گاهی اوقات ما برای خرید خانه تنها به قیمت آن نگاه می کنیم و تنها کافی است که قیمت یک خانه با هزینه و بودجه ای که در اختیار داریم تناسب داشته باشد. در این شرایط کسی به زیر ساخت هایی محلی که قصد دارد در آن ملکی را خریداری کند توجه نخواهد کرد. این بی توجهی در ادامه برای خود فرد مشکلاتی را به بار خواهد آورد.

همه ما تمایل داریم در محیطی زندگی کنیم که بر اساس اصول و قواعد شهرسازی ساخته شده باشد. تنها در این صورت است که می توان به جرات بیان کرد که فلان شهر یا شهرک مکان بسیار مناسبی برای زندگی به شمار می رود. شما نیز اگر قصد دارید اقدام به خرید یک ملک کنید به موضوع زیر ساخت ها توجه داشته باشید و آن را بی اهمیت نپندارید.

علت اینکه ما به شما توصیه کردیم اقدام به خرید آپارتمان در اندیشه کنید دقیقا وجود زیرساخت های مناسب در این شهرک است. این شهرک از این نظر بسیار قوی و توانمند ظاهر شده و از آنجایی که قدمت و تاریخچه ساخت آن زیاد نیست بنابراین در ساخت آن تا حد امکان اصول و قواعد شهرسازی رعایت شده است. از جمله زیرساخت های مناسب اندیشه می توان به خیابان هایی با عرض زیاد، وجود پارک های متنوع و امکانات تفریحی و غیره اشاره کرد.

مزایای خرید آپارتمان در اندیشه

چنانچه  قصد خرید آپارتمان،زمین ،باغ و مغازه در اندیشه وشهریار را دارید قبل از اقدام به خرید حتما با کارشناسانی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت نمایید.مسکن شهر با سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش ملک در اندیشه و شهریار و با کارشناسانی مجرب آماده ارائه مشاوره  وخرید ملک با قیمت مناسب می باشد.

2121

کد خبر 1505643