رزمایش مجازی تربیتی و بصیرتی رمضان‌المعظم در استان فارس اجرا می‌شود

همزمان با آغاز فعالیت رزمایش مجازی تربیتی و بصیرتی رمضان‌المعظم به صورت ملی در سطح کشور دبیرخانه مرکزی این رزمایش در استان فارس نیز تشکیل شد.

به گزارش خبرآنلاین از فارس : همزمان با آغاز فعالیت رزمایش مجازی تربیتی و بصیرتی رمضان‌المعظم به صورت ملی در سطح کشور دبیرخانه مرکزی این رزمایش در استان فارس نیز تشکیل شد.

ایمان ایمانی‌فر مدیر اندیشکده و پژوهشکده آرکا  درباره فعالیت این دبیرخانه و اجرای رزمایش اظهار داشت:  تیم‌های تولید محتوا در ۱۵کمیته و دیگر تیم‌های اجرایی از جمله تیم‌های اداره سازمان شبکه‌ها و ناظر تشکیل شده و با قدرت و دقت خاص خود که نیاز فضای مجازی است، درحال اقدام و انتشار است.

وی با بیان اینکه امروز ما در فضایی تحت عنوان جهانی‌سازی و جهانی‌شدن قرار گرفته‌ایم، گفت: یک عده‌ای دور هم جمع شدند، مجموعه‌های بین‌المللی را تشکیل دادند و تلاش دارند که همه مناسبات داخلی کشور را به مناسبات بین‌المللی ربط دهند و ابزار قدرتمندی به نام فضای مجازی در دست دارند. 

ایمانی‌فر  افزود: امروز فضای مجازی، راحت‌ترین، سهل‌الوصول‌ترین و ارزان‌ترین راه برای اداره افکار عمومی است یعنی اداره همان مسیری که دشمن برعهده گرفته و تلاش دارد از طریق همین ابزار ارزان قیمت، در دسترس همگان، فوری، سریع که در اختیارش است، افکار عمومی را در اختیار بگیرد و وقتی این اتفاق بیفتد، یعنی قوی شدن معنایی نخواهد داشت.

به عقیده وی بهترین راهکار در این زمینه این است که ما هم در این عرصه ورود جدی داشته باشیم و همانطور که آنها صاحب برنامه و استراتژی هستند، ما هم صاحب برنامه و استراتژی باشیم و با خلاقیت‌ها و ایده‌پردازی‌هایی که در این فضا می‌توانیم داشته باشیم، زمینه را برای حمله و دفاع در این عرصه فراهم کنیم.

ایمانی‌فر تأکید کرد: امروز بالغ بر ۱۵ تیم و کمیته تولید محتوا در سطح کشور در حال فعالیت هستند؛ تیم‌های اداره و سازماندهی و جذب نیز ایجاد شده و همه در تلاش برای برداشتن قدم موثر در مسیر قوی شدن ایران اسلامی هستیم.

وی موضوع و هدف راهبردی این رزمایش بزرگ "رمضان‌المعظم" در فضای مجازی را قوی شدن ایران اسلامی عنوان و تصریح کرد: زیرجزءها در این زمینه نیاز به تبیین و بررسی دارد.

46

کد خبر 1505695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =