شناسایی ۳۷۳ مبتلای جدید به کرونا در چهارمحال و وبختیاری

طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۹۳ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۸۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۶۸ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۲۱ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

دکتر مجید شیرانی افزود : طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۹۳ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۸۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز  بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

به گفته وی :  هم اکنون ۵۴۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۶۰ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری  ۸۷۰ نفر است.

 به گفته وی :هم اکنون ۵۹ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1505808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =