حقوق کارکنان قراردادی با پیمانی همسان سازی می شود

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: به موجب دستورالعمل همسان‌سازی حقوق و مزایای کارکنان قراردادی کار معین با کارکنان پیمانی از ابتدای امسال این همسان‌سازی اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ازاستان اردبیل، داود شایقی اظهار کرد: حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین در دستگاه‌های اجرایی معادل ۸۰ درصد حقوق و مزایای کارکنان پیمانی همتراز بوده که به معادل ۱۰۰ درصد حقوق و مزایای کارکنان همتراز تغییر می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: در این بخشنامه تصریح شده است که کارمندان قرارداد کار معین می‌توانند از مزایای مرخصی استحقاقی، استعلاجی، بدون حقوق، اعمال مدرک تحصیلی و سایر مزایای ارتقا یافته براساس مقررات مورد عمل در خصوص کارمندان پیمانی برخوردار شوند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: از تاریخ اجرای این دستورالعمل برای محاسبه معادل طبقه و رتبه کارمندان قرارداد کار معین برای تعیین حقوق و مزایای آنان با رعایت شرایط احراز شغل، ارتقا، طبقه و رتبه براساس مقررات حاکم بر کارکنان پیمانی الزامی خواهد بود.

شایقی بیان کرد: معادل طبقه و رتبه اعمالی نباید از آخرین معادل طبقه و رتبه اعمال شده در قرارداد منعقد شده کارمندان قرارداد کار معین براساس دستورالعمل ابلاغی کمتر باشد.

46

کد خبر 1506075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =