پیام تبریک سردار"منوچهر امان اللهی" به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

فرمانده انتظامی استان به مناسبت ۲۹ فروردین ماه با صدور پیامی ضمن پاسداشت از مقام و ایثارگری های دلیرمردان ارتش این روز را به همه ارتشیان جان بر کف تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، در متن این پیام آمده است :
۲۹ فروردین ماه، تداعی گر حریت و آزادمردی فرزندان ارتشی امت غیور ایران اسلامی و یادآور ذکاوت و نیز عنایت ویژه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به مجاهدان دلیر و همیشه سرافرازی است که زیر پرچم ولایت و در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای نیاسودند و برای اهتزاز گوهر ایمان، عزت و شرافت بر تارک زخم دیده این مرز و بوم، جان در کف اخلاص نهادند. این روز تاریخی، روز “بزرگداشت حماسه‌آفرینی‌های ارتش غیرتمند جمهوری اسلامی” است که نقش بسیار موثری در جنگ تحمیلی ایفا کرد و توان خود برای حراست از کشور را در عملیات‌های مختلف به نمایش گذاشت. کارنامه ارتش جمهوری اسلامی ایران در سایه ایثار و از خودگذشتگی و فداکاری‌های آحاد نیروهای آن به خصوص در دوران هشت سال دفاع مقدس درخشان، افتخارآمیز و غرور برانگیز است .
۲۹ فروردین یادآور رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند، آنانی که در طول هشت سال دفاع مقدس آن‌چه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن به‌کار بستند و نشان دادند که نیروهای کارآمد، پرافتخار و پرقدرتی هستند که با توکل به خدای متعال و الهام از مکتب شهادت‌طلبانه سیدالشهدا(ع) همواره آمادگی انجام هر مأموریتی را دارند و در این رهگذر به فرمان امام خمینی(ره) با خلق حماسه‌های عظیم و به یادماندنی برگ‌های زرین افتخار را به دفتر تاریخ سراسر حماسه ملت ایران افزودند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران با اهدای بیش از ۴۸ هزار شهید در راه دفاع از تمامیت ارضی کشور و ارزشهای والای اسلامی نموده، به همین خاطر ۲۹ فروردین ماه هر سال نه تنها در تقویم بلکه در دل مردم قدرشناس و حماسه آفرین ایران اسلامی به عنوان روز حماسه و ایثار و قدردانی از غیور مردان ارتش نقش بسته است.
اینجانب ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را که پاسداشتی از مقام و ایثارگری دلیر مردان ارتش می باشد تبریک عرض نموده و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را در پرتو رشادتهای ارتشیان جان بر کف از خداوند سبحان خواستارم.

46

کد خبر 1506089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =