تزریق ۹۲۰۰ واکسن کرونا در گلستان/ ۱۳ هزار واکسن دیگر وارد استان شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تا کنون ۹ هزار و ۲۰۰ واکسن کرونا در گلستان تزریق شده و امروز هم ۱۳ هزار واکسن دیگر وارد استان شد.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان :  عبدالرضا فاضل اظهار داشت: طی دو ماه اخیر ۹ هزار و ۹۰۰ واکسن کرونا وارد استان گلستان شده بود که ۹ هزار و ۲۰۰ مورد آن در دُز اول تزریق شد.

وی افزود: امروز هم ۱۳ هزار واکسن کرونا وارد استان شد که در این مرحله کادر درمان به همراه حوزه بهداشت و امور اداری بیمارستان‌ها واکسینه خواهند شد.

وی ادامه داد: بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت اولویت بعدی تزریق واکسن، پاکبانان، جانبازان، افراد بالای ۶۵ سال و خانه‌های سالمندان هستند که طی هفته پیش رو انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با وجود اینکه مانورهای زیادی روی واکسن کرونا داده می‌شود اما مهم‌ترین اصل این است که پروتکل‌های بهداشتی مانند ماسک زدن و فاصله اجتماعی را رعایت کنیم. همچنین جلسات ضروری باید محدودیت زمان داشته باشد و با تعداد نفرات محدود برگزار شود.

فاضل افزود: از مردم شریف استان گلستان خواهشمندیم از رفت و آمدها در ماه مبارک رمضان و دعوتی‌های افطار خودداری کنند تا در پایان این ماه وضعیت بهتری نسبت به اکنون داشته باشیم.

48

کد خبر 1506220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =