آل‌کثیر: تمرکز و دادخواهی مسلمانان منجر به نابودی زودتر اسرائیل خواهد شد

کنگره بین المللی شعر قدس در راستای مقابله با خط تزویر رسانه ای و کمک‌رساندن به مردم مظلوم در سراسر جهان با محوریت قدس شریف فراخوان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرتضی آل کثیر دبیر گنگره بین المللی قدس ضمن بیان اینکه پس از پیروزی ها و فتح‌های پیاپی و همچنین آشکار شدن هرچه بیشتر مشت آهنین محور مقاومت ؛نظام سلطه جهانی و صهیونیسم به سلاح رسانه و تشویش افکار عمومی رو آورده و در پی آن است که از عنصر تزویر رسانه به نفع خود و تحت فشار قرار دادن محور مقاومت استفاده کند، گفت: در حال حاضر محور مقاومت و جبهه حق و باطل مشخص شده و درست است که اتفاقاتی در یمن و سوریه در جریان است، اما بهانه اصلی قدس است.

وی با تاکید بر اینکه اگر مسلمانان جهان روی قدس تمرکز کنند، این تمرکز و دادخواهی آنها منجر به نابودی زودتر اسرائیل خواهد شد، خاطرنشان کرد: مظلومیت مردم یمن، سوریه و فلسطین در یک راستا و محور است و سلاح شاعر هنر اوست و او می‌تواند با هنری که در این زمینه ارائه می‌دهد، در مقابله با خط تزویر رسانه ای برخیزد و کمک‌رسان مردم مظلوم در سراسر جهان باشد.

آل کثیر افزود: در این میان همه مسلمانان تلاش داشته و دارند تا به نوعی این مناسبت بسیار مهم را پاس دارند و سهمی هر چند کوچک در آزادی قدس شریف داشته باشند و شاعران مسلمان نیز از این قاعده مستثنی نیستند .

دبیر گنگره قدس ضمن بیان اینکه کنگره بین المللی شعر قدس فرصتی است برای اینکه شاعران متعهد محور مقاومت خودشان را در این مقابله تاریخی پیدا کرده و ایفای نقش کنند، گفت: فراخوان این کنگره توسط "مجمع شاعران مقاومت" در ۷زبان زنده  دنیا و با محوریت قدس شریف منتشر می شود.

آل‌کثیر: تمرکز و دادخواهی مسلمانان منجر به نابودی زودتر اسرائیل خواهد شد

بناست از تاریخ ۳۰فروردین لغایت روز قدس ۱۴۰۰پذیرای آثار شاعرانی از ۷زبان زنده دنیا یعنی فارسی، عربی، ترکی، انگلیسی، کردی، اردو و آذری باشیم.

۵۸۵۸

کد خبر 1506384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =