۰ نفر
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
۲۷ باشگاه ورزشی پلمب شدند

پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران نوشت: دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به تشدید بازرسی از باشگاه ها و اماکن ورزشی سراسر کشور همزمان با شکل گیری موج چهارم پاندمی کرونا، گفت: در این راستا ۲۷ باشگاه ورزشی به دلیل تخلف و رعایت نکردن دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا پلمب شدند.

سید اشکان اردیبهشت افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی با کمک بازوان اجرایی خود یعنی هیات های استانی پزشکی ورزشی و با هماهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها همچنان پروسه نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی را با جدیت پیگیری می کند. با شکل گیری موج چهارم کرونا و پیرو دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا بازرسی ها را تشدید کردیم و در شهرهای قرمز و نارنجی که باشگاه های ورزشی باید تعطیل باشند، با همه توان همکارانمان در جهت اجرای این مهم تلاش می کنند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه قطع زنجیره انتقال کرونا مستلزم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط همه مردم است، ادامه داد: بدیهی است که ستاد مقابله با کرونا در ورزش تا سرحد توان در جهت قطع این زنجیره تلاش  می کند و همکاران ما در کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی همزمان با موج چهارم کرونا بیش از ۶۰۰ بازرسی انجام داده اند که این مهم پس از هماهنگی با ادارات کل ورزش و جوانان به پلمپ ۲۷ باشگاه منجر شده است.

دکتر اردیبهشت خاطرنشان کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور دریافت شکایات و گزارشات مردمی سامانه ای را به نشانی https://nezarat.ifsm.ir ایجاد کرده است تا امکان نظارت عمومی بر اجرای پروتکل های بهداشتی فراهم باشد لذا از هموطنان عزیز درخواست داریم چنانچه شکایتی در این زمینه دارند در سامانه فوق ثبت نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی صورت گیرد.

256 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1506800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =