فیلمبرداری «میدان سرخ» به دلیل کرونا متوقف شد

سعید صفرپور، مجری طرح «میدان سرخ»، از توقف فیلمبرداری این سریال به‌دلیل شیوع گسترده کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلمبرداری سریال شبکه نمایش خانگیِ «میدان سرخ»، تا زمان عادی شدن شرایط شیوع ویروس کرونا، به تعویق افتاد.

سعید صفرپور، مجری طرح «میدان سرخ»، با اعلام این خبر گفت: «تا قبل از اعلام روابط عمومی سازمان سینمایی مبنی بر توقف تصویربرداری سریال‌ها، روند تولید و ساخت را طبق برنامه‌ریزی انجام شده طی کردیم؛‌ اما  این روزها به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا و به‌خاطر حفظ سلامتی عوامل، موقتا ضبط سریال «میدان سرخ» تعطیل شده است.»

او در ادامه گفت: «بیشتر بازیگران سریال جلوی دوربین رفتند و ما در حال حاضر مراحل فنی این سریال معمایی متفاوت را پیش می‌بریم تا بتوانیم هم‌زمان تصویربرداری قسمت‌های باقی مانده را انجام دهیم و امیدواریم با شروع پخش، مخاطبان را با خود همراه کند.»

حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، کاظم سیاحی، مسعود کرامتی، امید روحانی، بهدخت ولیان، آرمین رحیمیان، علی مصفا و امیر حسین آرمان، از جمله بازیگران این سریال هستند. دیگر بازیگران این سریال نیز به زودی معرفی خواهند شد.

«میدان سرخ» نخستین تجربه کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در سریال‌سازی است که به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی در حال ساخت است. ابراهیمیان پیش از این فیلم‌های سینمایی «آآآدت نمی‌کنیم»، «پیلوت» و «ارسال یک آگهی تسلیت به روزنامه» را در مقام کارگردان ساخته است.

۵۷۵۷

کد خبر 1506978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =