‍ ‍ دستگیری ۴ سارق تجهیزات مخابراتی در خرم آباد

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از شناسایی و دستگیری۴ سارق تجهیزات مخابراتی و کشف ۱۰ فقره سرقت طی هفته گذشته در این شهرستان خرم آباد خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سرهنگ "عباس دولتشاهی" اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تجهیزات و پست های مخابراتی و  برخی نارضایتی های مردمی در سطح شهر، مراتب بصورت ویژه به منظور شناسایی و دستگیری  سارقان در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
 
دولتشاهی  اظهار داشت: پس از یک هفته تلاش شبانه روزی و اقدامات پلیسی ، ماموران انتظامی شهرستان موفق به شناسایی ۴ سارق  شده که پس از هماهنگی با مقام قضایی هر ۴ نفر دستگیر، پس از بازجویی های فنی به تعداد۱۰ فقره سرقت پست های مخابراتی اعتراف، پرونده ها پس از تکمیل به دستگاه قضایی ارسال، افراد دستگیر شده  حسب دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد با هشدار به سارقان خاطر نشان کرد: پلیس با اشرافیت پلیسی که دارد اجازه عرض اندام به  افراد سارق را نخواهد داد و قطعا برخورد پلیس و دستگاه قضایی قاطعانه و اشد مجازات را برای آنان در نظر خواهد گرفت و  از شهروندان تقاضا کرد به محض مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله با مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ تماس تا اقدام بایسته صورت گیرد.

48

کد خبر 1507010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =