سپاه پاسداران دژ مستحکم نظام در برابر بیگانگان است

مدیرکل حفظ اثار ونشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سنگری برای دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی و دژی مستحکم در برابر بیگانگان است.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : سرهنگ «منوچهر ذوالفقاری» اظهار داشت: سپاه براساس رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن فداکارانه در میدان ایستاده و با موفقیت و سربلندی از آن سربیرون آورده است.
وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سنگر ملت ایران در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های قرآن و عترت بوده و در کنار سایر نیروهای مسلح، در برابر بیگانگان و دشمنان قسم‌خورده کشور ایستاده است.
ذوالفقاری گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند گذشته، به‌رغم تلاش‌های کور و ظالمانه ضدانقلاب داخلی و خارجی همچنان باصلابت و صداقت ایستاده است و در عرصه‌های مختلف مانند دفاع از انقلاب اسلامی، خدمت‌رسانی به مردم، محرومیت‌زدایی، مبارزه با بیماری کرونا و کمک مومنانه حضور موثر دارد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: مجموعه دفاعی کشور به ویژه این سپاه پاسدارت با الهام از وصایای امام راحل (ره) و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) آماده انجام وطایف و ماموریت‌های محوله است و با اشراف اطلاعاتی بر تحولات منطقه‌ و فرامنطقه‌ای، ارتقاء قدرت آفندی و بازدارنده برای مقابله با تهدیدات احتمالی علیه نظام اسلامی مصمم‌تر از گذشته در میدان ایستاده است.

48

کد خبر 1507326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =