امیری: هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و صعودمان قطعی نشده است

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و خواسته هواداران و کادرفنی این است که همیشه با قدرت به کارمان ادامه دهیم و یک صعود مقتدرانه داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وحید امیری در نشست خبری پیش از دیدار برگشت تیمش مقابل گوای هند در چهارمین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما نیمی از بازی‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. می‌دانیم که هدف و خواسته‌ای که داریم چه چیزی هست و با برنامه پیش می‌رویم. می‌دانیم که هنوز هیچ اتفاقی برای ما نیفتاده است و صعودمان قطعی نشده است. ما پرسپولیس هستیم و خواسته هواداران و کادرفنی این است که همیشه با قدرت به کارمان ادامه دهیم و یک صعود مقتدرانه داشته باشیم.

وی ادامه داد: مشکلات زیاد است و مشکل اول این است که با شرایط جوی که وجود دارد کار ما سخت است، در گروه ما گوا با فوتبالی که بازی کرده یک سورپرایز است. ما هم در چند سال گذشته کیفیت‌مان را در لیگ ایران و آسیا نشان دادیم و به دنبال آن هستیم موفقیت‌های گذشته را دوباره تکرار کنیم. شرایط برای ما مساعد نیست و امیدواریم که مسئولان باشگاه تمام تلاش‌شان را کنند تا مشکلات برطرف شود و تنها دغدغه ما در زمین فوتبال باشد و تمام تلاش ما برای سربلندی پرچم پرسپولیس باشد.

258 251

کد خبر 1507581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =