مهر نوشت:

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: جریان انحرافی درپی دستیابی به اکثریت غالب مجلس است و حتی اعلام کرده‌اند که رقیب اصولگرایان هستند.

محمد نبی حبیبی که در اجلاس دبیران استانها و شهرستانهای سراسر کشور حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت افزود:  جریان انحرافی می خواهد نیروهای متدین و حزب اللهی که در ستادهای انتخاباتی آقای احمدی نژاد  در دوره دهم ریاست جمهوری فعالیت می کردند را در مقابل جریان اصولگرایی قرار دهند و این افراد باید مراقب باشند در دام جریان انحرافی نیفتند.

حبیبی در ادامه اظهار داشت: جریان انحرافی به دنبال دستیابی به اکثریت غالب مجلس است و حتی اعلام کرده اند که رقیب اصولگرایان هستند.

وی با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان زیر چتر جامعتین تصریح کرد: اگر سایه جامعتین بر سر اصولگرایان باشد احتمال وحدت در بین اصولگرایان قوت می گیرد و همواره باید ارتباط با جامعتین حفظ شود.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به دلیل ضرورت برقراری چتر روحانیت بالای سر اصولگرایی و اصولگرایان  تاکید کرد: اصولگرایان فرزندان محراب، منبر و روحانیت هستند، زمانی که چتر جامعتین به عنوان دو نهاد اصیل روحانیت سلیقه های گوناگون را به هم نزدیک می کند، سیاست حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات آینده ارائه فهرست واحد از سوی اصولگرایان است.

حبیبی بیان داشت: عده ای تصور می کنند تفکر دوم خردادی ها حذف شده و این یک اشتباه استراتژیک است، دوم خردادی ها دو دسته هستند عده ای از آنها به دنبال بر اندازی نظام بوده اند که در مقابله آنها از قبل ایستاده و خواهیم ایستاد و عده ای نیز نسبت به اصولگرایان سلیقه متفاوت داشته اما ولایت فقیه و قانون اساسی را قبول دارند و رقیب اصولگرایان هستند.

وی ادامه داد: دوم خردادی ها در انتخابات آینده به دنبال افرادی هستند که از طرف شورای نگهبان تائید صلاحیت شوند و به احتمال زیاد در انتخابات آینده به عنوان رقیب در صحنه حضور خواهند داشت. متاسفانه عده ای با تصور حذف دوم خردادی ها به رقابت میان اصولگرایان دامن می زنند و این سمی مهلک است.

/2929

 

کد خبر 150784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • فاطمه IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۴
    0 0
    آقای محمد نبی حبیبی مثل روز روشنه که دارودسته گروه شما هم دنبال بدست آوردنه تعداد بیشتری از کرسیهای آینده مجلس است.ریشه این جار وجنجالها ودر افتادن با دولت در انتخابات آتی مجلس است.خواهشا حق به جانب صحبت نکنید.