۰ نفر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
۱۶۷ باشگاه ورزشی لرستان پلمپ شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان از پلمب ۱۶۷ باشگاه ورزشی در سطح استان لرستان در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،حشمت امان الهی  با اشاره به آخرین اقدامات دستگاه ورزش وجوانان استان در راستای مقابله با کرونا ،اظهار کرد: با استفاده از تمام ظرفیت ها کار نظارت برباشگاه های ورزشی سطح شهر درراستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا ادامه دارد

او با اشاره به  ۱۴۵۸ بازدید انجام گرفته از باشگاه های ورزشی در سطح شهرهای استان  ، افزود: تاکنون  به ۵۶۸ باشگاه ورزشی نیز در سطح استان در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی تذکرات لازم  ابلاغ شده  است .

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان  از پلمب ۱۶۷   باشگاه ورزشی در سطح استان  خبرداد  و گفت: این باشگاه ها به دلیل عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی پلمب شده اند.

امان الهی همچنین به معرفی ۱۷ باشگاه به مراجع قضایی  اشاره کردو یادآورشد: این باشگاها در حوزه ورزش هایی مثل بدنسازی وپرورش اندام و... فعالیت داشته اند.

 او با اشاره به وضعیت مقابله با باشگاه های ورزشی درسطح شهر های مختلف  استان ،خاطر نشان کرد:در خرم آباد مرکز استان  ۲۱۰ بازدید و۲۱۰ تذکر  انجام گرفته و  ۱۱۷ باشگاه نیز پلمب شده اند؛در بروجرد ۵۵۲ بازدید و  ۸۹ تذکر انجام گرفته و۱۰ باشگاه پلمب شده وهمچنین  ۳باشگاه نیزبه مراجع قضایی معرفی شده اند؛در کوهدشت ۱۳۳ بازدید و  ۱۳۳تذکرابلاغ شده  و۱۷ باشگاه پلمب شده و ۱۲ باشگاه  نیز به دادگاه معرفی  شده اند ؛در شهرستان دورود نیز ۳۳۵بازدید و ۴۶ تذکرانجام گرفته است .

امان الهی در ادامه  میزان بازدید های صورت گرفته در  الیگودرز را  ۲۷بازدید ،تذکرات ابلاغ شده را ۳تذکر وتعداد باشگاه های پلمب شده را  ۱باشگاه عنوان کرد و گفت: در شهرستان ازنا  ۲۷ بازدید  و ۷ تذکر در  الشتر ۱۵ بازدید و ۶ تذکر؛ در  پلدختر ۹۳بازدید و ۱۸ تذکر ؛ در رومشکان۲۹بازدید  و ۸ تذکر ؛ در  چگنی ۱۷بازدید  و ۲تذکر وهمچنین در نور آباد ۵۰ بازدید و۴۶ تذکر انجام گرفته  و۱۱ باشگاه نیز  پلمب شده اند .

48

کد خبر 1508241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =