انعقاد ۶۰ قرارداد عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۶۰ قرارداد عمرانی برای انجام امور مختلف و بمنظور تجهیز و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در سال ۹۹ منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حسن آل‌بویه با اعلام این خبر افزود: ارزش این تعداد قرارداد عمرانی بالغ بر یک‌هزار و ۸۹ میلیارد ریال از محل منابع ملی، طرح‌های عمرانی و داخلی شرکت بوده است.

وی بیان کرد: اجرای پروژه عمرانی در راستای تکمیل و توسعه زیرساخت‌ها و براساس طراحی مناسب، برآورد هزینه و تخصیص اعتبار لازم انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان خاطرنشان کرد: رسالت این شرکت اجرای زیرساخت لازم جهت استقرار واحدهای تولیدی و بسترسازی مناسب در بخش تولید و صنعت است.

آل‌بویه تصریح کرد: اجرای دیوار سنگی هدایت سیلاب، شبکه روشنایی، جدول، زیرسازی و آسفالت معابر، تهیه اجناس و اجرای شبکه فیبر نوری، شبکه فاضلاب، شبکه آبیاری قطره‌ای،  شبکه ۲۰ کیلو ولت و روشنایی، شبکه گاز و ... از جمله قراردادهای طرح‌های عمرانی است که سال ۹۹ منعقد شد.

مراحل اجرا ۲۳ طرح عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان سال ۹۹ به پایان رسید و برای اجرای این طرح‌ها بیش از ۲۵۲ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال هزینه شد.

48

کد خبر 1508273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =