معرفی فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان هم افزا؛ طراح و تولیدکننده شیرآلات ایرانی

در گذشته مهم ترین نقش اینترنت در زمان خرید شیرآلات، ایجاد امکان مقایسه قیمت شیرآلات و بررسی انواع مدل های شیر روشویی،  شیر توالت،  شیر حمام و شیر ظرفشویی پیش از مراجعه حضوری به فروشگاه بود. اما امروزه بسیاری از کاربران پس از مقایسه شیرآلات به صورت آنلاین،  خرید اینترنتی شیرآلات خود را نیز از یک از فروشگاه آنلاین شیرآلات انجام می دهند.

 شیرآلات کاویان نیز جهت ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان،  فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان هم افزا را راه اندازی کرده است که در این خبر به معرفی آن پرداخته ایم.  

بررسی محصولات و قیمت شیرآلات کاویان

در گذشته که مدل های شیرآلات بهداشتی تنوع امروز را نداشت، انتخاب شیرآلات کار ساده تری بود. با پیشرفت تکنولوژی،  قیمت شیرآلات در کنار عواملی مانند رنگ آبکاری، جنس، مکانیزم عملکرد، برند و ... دامنه گسترده ای پیدا کرد.  شرکت تولیدی کاویان هم افزا جهت فراهم آوردن امکان خرید شیرآلات باکیفیت و استاندارد توسط تمامی اقشار جامعه به تولید انواع شیرآلات اهرمی از شیرآلات ارزان تا شیرآلات لاکچری می پردازد. در نتیجه قیمت شیرآلات کاویان از قیمت شیرآلات ارزان تا قیمت شیرآلات لوکس را شامل می شود و شما می توانید شیرآلات مناسبی را با توجه به بودجه و کاربرد مورد نظرتان خریداری نمایید.

دامنه قیمت شیرآلات از قیمت شیرآلات ارزان تا لوکس را شامل می شود. بیشتر افراد هنگام خرید شیرآلات بهداشتی، تنها به برند و قیمت شیرآلات توجه دارند. در حالی که مواردی مانند جنس، کیفیت و گارانتی در نظر گرفته نمی شوند. کیفیت شیرآلات لزوماً با مشاهده ظاهر و یا سبک سنگین کردن شیرآلات با دست قابل تشخیص نیست. به طور مثال، شیرآلات ارزان قیمتِ باکیفیت نیز ممکن است از نظر وزنی سبک باشند. وزن شیرآلات، نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

انواع شیر روشویی کاویان

شیرآلات کاویان به تولید انواع مدل های شیر روشویی از شیر روشویی ارزان تا شیر روشویی لوکس می پردازد. تمرکز این تولیدکننده شیرآلات بهداشتی بر روی تولید شیرآلات روشویی خاص با طرح های انحصاری و غیر کپی است. مدل هایی مانند شیرآلات روشویی تیدا، توکا، کارن، بیتا و ... از مدل های ثبت شده شیرآلات کاویان است که برخی نیز از طرح های برگزیده مسابقه آیدیران (طراحی صنعتی ایران) هستند.

شیر روشویی بسته به برند، مدل و نوع آن (شیر روشویی پایه بلند، توکار، لمسی و ...) قیمت متفاوتی دارد. قیمت شیر روشویی از رنج قیمت شیر روشویی ارزان تا لوکس را در بر می گیرد. معمولاً دلیل بالاتر بودن قیمت شیر روشویی لوکس، علاوه بر وزن بیشتر، طراحی خاص و ارگونومی بهتر آن است. مراحل تولید این نوع شیرآلات روشویی نیز دشواری بیشتری نسبت به شیر روشویی معمولی دارد.

معرفی فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان هم افزا؛ طراح و تولیدکننده شیرآلات ایرانی

انواع شیر توالت کاویان

شیر توالت علاوه بر جنبه کاربردی، از تجهیزات دکوراتیو حمام و دستشویی است. مدل های مختلف شیر دستشویی دارای قابلیت های خاص خود هستند و هر یک برای کاربرد منحصر به فردی مناسب هستند. شیر توالت ممکن است از نوع اهرمی و یا کلاسیک باشد. شیر توالت اهرمی متداول ترین نوع شیرآلات دستشویی است و مدل ها و رنگ های مختلفی دارد. کنترل دما و فشار جریان آب در این نوع شیرهای توالت به وسیله یک دسته اهرمی انجام می شود، که به نسبت دسته های پیچی در مدل های کلاسیک، سهولت بیشتری دارد. شیرآلات دستشویی ممکن است بر روی دیوار و یا داخل دیوار نصب شوند. شیر توالت توکار، که تاسیسات آن داخل دیوار قرار می گیرد، ظاهری خلوت و بسیار مدرن به فضای دستشویی می بخشد.

یکی دیگر از محصولات تولیدی شیرآلات کاویان، مدل های متنوع شیر توالت است. شرکت تولیدی کاویان هم افزا به تولید شیرآلات توالت ارزان تا لوکس می پردازد و آن ها را علاوه بر نمایندگی های مجاز از طریق فروشگاه اینترنتی خود نیز عرضه می کند. علاوه بر وزن، طرح و پیچیدگی های ریخته گری، تکنولوژی و هزینه انواع آبکاری شیرآلات توالت با یکدیگر متفاوت است و در نتیجه قیمت شیر توالت نیز یکسان نیست. در حال حاضر مصرف کنندگان امکان خرید شیر توالت از میان انواع رنگ ها و مدل های شیرآلات بهداشتی را دارند.

انواع شیر حمام کاویان

شیرآلات حمام نیز مانند سایر شیرآلات ساختمانی رنگ های متنوعی دارد که می توانید بر طبق فضا و دکوراسیون حمام خود از میان آن ها انتخاب کنید. در صورتی که به دنبال خرید مدل های اقتصادی باکیفیت و خاص هستید، می توانید مشخصات فنی و ظاهری شیر حمام میشکا را بررسی کنید که در سه رنگ کروم، سفید و طلایی عرضه می شود.

شیر حمام از تجهیزات ساختمانی پر اهمیت در سرویس بهداشتی و حمام است که علاوه بر کاربرد و کیفیت، باید از نظر زیبایی نیز مورد بررسی قرار گیرد. شیرآلات حمام مدل های مختلفی دارند که هر کدام مطابق با سلیقه و کاربرد مورد انتظار کاربران می تواند انتخاب مناسبی باشد. شیر حمام، می تواند از نوع کلاسیک قدیمی و دارای دسته های پیچی باشد و یا از نوع شیر حمام اهرمی. شیرآلات دوش اهرمی از رایج ترین شیرهای حمام است و فشار آب و دمای آن به راحتی توسط یک دسته اهرمی تنظیم می شود.

انواع شیر ظرفشویی کاویان

می توان شیر آشپزخانه را به عنوان پرکاربردترین شیرآلات منزل در نظر گرفت.  شیر ظرفشویی در هنگام شستن ظرف ها، دست ها، میوه و سبزیجات و پرکردن کتری و... کاربرد دارد و در صورتی که کیفیت بالایی نداشته باشد به سرعت دچار مشکل می شود. یکی دیگر از انواع شیرآلات تولید شده توسط شیرآلات کاویان هم افزا شیر ظرفشویی کاویان است. قیمت شیر ظرفشویی از شیر ظرفشویی ارزان تا شیر ظرفشویی لوکس با توجه به وزن، مکانیزم و نوع آبکاری آن متفاوت است.

شیر ظرفشویی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه است. دوام شیر ظرفشویی اهمیت بالایی دارد؛ چرا که در طول زمانی که فرد در خانه می گذراند، با شیر آشپزخانه سر و کار زیادی دارد. مدل های مختلف شیر ظرفشویی، دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند و هر یک برای استفاده خاصی طراحی شده اند. مثلا شیر ظرفشویی شاوری، دارای شلنگی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه است؛ و یا شیر ظرفشویی فنری ارتفاع بلند و ظاهری شیک دارد.  شیر ظرفشویی دوکاره، علاوه بر خروجی آب اصلی، دارای خروجی آب تصفیه نیز هست.  شیر ظرفشویی دیواری، برای نصب بر روی دیوار مناسب است و فضای سینک را اشغال نمی کند. قیمت شیر ظرفشویی، برحسب وزن، رنگ و طرح شیر سینک ظرفشویی متفاوت است.

معرفی فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان هم افزا؛ طراح و تولیدکننده شیرآلات ایرانی

خرید اینترنتی شیرآلات از فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان هم­ افزا

شیرآلات کاویان هم افزا به عنوان یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی و ساختمانی در ایران،  فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان (/https://www.kavianhamafza.com) را راه اندازی کرده است. پیش از خرید انواع شیر روشویی،  شیر توالت،  شیر حمام و شیر ظرفشویی می توانید قیمت شیرآلات و ویژگی های فنی آن ها را مقایسه نمایید. در صورت نیاز می توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ از طریق شماره های ۰۲۱۲۲۹۶۷۴۵۶ و ۰۲۱۲۲۹۸۱۵۵۶ با کارشناسان شیرآلات کاویان جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید. علاوه بر می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را به ایمیل info@kavianhamafza.com  ارسال کنید.

۲۱۲۱

کد خبر 1508446