۰ نفر
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
فراخوان جایزه شعر «احمد شاملو» منتشر شد

در فراخوان هفتمین دوره جایزه شعر «احمد شاملو» آمده است: «مجموعه‌ برگزیده‌ این دوره از میان کتاب‌های شعر نو منتشرشده در سال ۱۳۹۹ انتخاب و در مراسمی در روز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ هم‌زمان با نودوششمین زادروز تولد شاعر بزرگ معاصر، احمد شاملو، معرفی می شود.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فراخوان هفتمین دوره‌ جایزه‌ شعر «احمد شاملو» منتشر شد.

در متن این فراخوان چنین آمده است:

«موسسه‌ الف. بامداد و دبیرخانه‌ جایزه‌ «شعر احمد شاملو» مفتخر است اعلام کند به همت و با پشتیبانی مشفقانه‌ همراهانی دغدغه‌مند و نیز به پشتوانه‌ استقبال روزافزون و همکاری مؤثر شاعران، ناشران و خبرنگارانی که در شش سال گذشته هم‌دوش این جایزه بوده‌اند، امسال هفتمین دوره‌ جایزه‌ «شعر احمد شاملو» را برگزار می‌کند.

به روال هر سال، مجموعه‌ برگزیده‌ این دوره از میان کتاب‌های شعر نو منتشرشده در سال گذشته (۱۳۹۹) انتخاب و در مراسمی در روز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ هم‌زمان با نود و ششمین زادروز تولد شاعر بزرگ معاصر، احمد شاملو، معرفی خواهد شد. از شاعران محترم و نیز ناشرانی که در زمینه‌ انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می‌شود سه نسخه از کتاب‌های چاپ اول شعر نو خود را که در سال ۱۳۹۹ خورشیدی منتشر شده است، حداکثر تا پایان خردادماه امسال برای دبیرخانه‌ این جایزه بفرستند. ارسال کتاب برای دبیرخانه به منزله‌ علاقه‌مندی به شرکت در این رقابت ادبی تلقی می‌شود، از این‌رو فقط کتاب‌های ارسال‌شده در رقابت شرکت داده خواهد شد. توضیح آن‌که تاریخ مورد استناد، تاریخی است که در شناسنامه‌ کتاب درج شده است.»

۵۸۲۵۹  

کد خبر 1508764

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =