تصمیم فدراسیون وزنه برداری قطعی شده؛علی هاشمی المپیکی می‌شود؟

با نتایجی که در رقابت های تاشکند به دست آمد کسب سهمیه دوم برای حضور یک وزنه بردار دیگر در المپیک به اما و اگرهای زیادی کشیده شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سهراب مرادی و کیانوش رستمی هر کدام اگر می خواهند راهی المپیک شوند اول باید در کلمبیا حاضر شوند و سپس وزنه هایی را بالای سر ببرند تا بتوانند از سد رسولبکف قرقیز عبور کنند.
با این حال گرفتن ویزای کشور کلمبیا کار راحتی نیست و از طرفی مسافت زیاد بین ایران و کلمبیا،خستگی راه،عدم استراحت کافی و مواردی اینچنینی ممکن است کار را تا جایی پیش ببرد که سهمیه دوم المپیک ایران از بین برود.
از راهروهای فدراسیون وزنه برداری خبر می رسد که اعضای کادر فنی تصمیم خودشان را گرفته اند و می خواهند علی هاشمی را راهی این مسابقات کنند.علی امتیازهای خوبی را تا اینجا کسب کرده و اگر در این مسابقات حتی یک وزن کشی هم بکند می تواند سهمیه المپیک را در جیب خودش بگذارد.به همین دلیل مسئولان فدراسیون و اعضای کادر فنی هم بدشان نمی آید که با دو سهمیه(حتی در صورت شانس پایین برای کسب مدال)راهی توکیو شوند تا اینکه ریسک کنند و فقط با یک سهمیه علی داوودی راهی این رقابت مهم شوند.
هنوز این خبر رسانه ای نشده است اما خبرها گویای این است که علی هاشمی چند روزی است به کمپ تیم های ملی رفته و دارد تمریناتش را با جدیت بیشتری دنبال می کند.

258 41

کد خبر 1508998

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =