کیهان: شبکه ایران اینترنشنال که فایل صوتی ظریف را منتشر کرد وابسته به منافقین و آل سعود است

کیهان با اشاره به انتشار فایل صوتی ظریف در یک رسانه معاند نوشت:شبکه ایران‌اینترنشنال» که فایل صوتی را در لندن منتشر کرد اردیبشهت 1396 توسط زیر دستان بن‌سلمان راه‌اندازی شده و سهامدار اصلی شبکه، عادل عبدالکریم سعودی است.

این شبکه، عمدتاً گروه‌های تجزیه‌طلب، ‌تروریستی و منافقین را پوشش می‌دهد. و همان شبکه‌ای است که بلافاصله پس از اقدام ‌تروریستی گروهک الاحوازیه در اهواز و به خاک و خون کشیدن مردم، مصاحبه‌ای جانبدارانه با رئیس گروهک‌ ترتیب داد. لیلی بازرگان همکار سابق این تلویزیون، چندی پیش فاش کرد: «ایران‌اینترنشنال، بالاخره ویترین وطن‌پرستی را که خیلی ادعایش را می‌کند، کنار گذاشت. پخش گردهمایی سازمان مجاهدین، با دستور کار سرمایه‌گذاران سعودی آن همخوانی کامل دارد».
اما نام سردبیر وطن‌فروش این شبکه، احتمالا بتواند از حلقه تدارک و انتقال فایل صوتی تهیه شده در زیرمجموعه ریاست‌جمهوری رازگشایی کند: «علی‌اصغر رمضان‌پور»، معاون وزیر ارشاد در دولت خاتمی ‌و سردبیر روزنامه زنجیره‌ای آفتاب امروز.
رسوایی‌های ناشی از ائتلاف «فراریان اصلاح‌طلب» با «سلطنت‌طلبان و ‌تروریست‌ها» در شبکه انگلیسی- سعودی به حدی بود که روزنامه زنجیره‌ای اعتماد (یکی از تامین‌کنندگان کادر رسانه‌های ضدانقلاب در خارج) چند ماه قبل مجبور شد برای ردگم‌کنی، گزارشی را درباره ایران‌اینترنشنال، با عنوان «روزگار سیاه مزدوری» منتشر کند.
17302

کد خبر 1509007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =