تسلیت فرمانده کل سپاه و سرلشکر باقری به سردار جعفری

سردار سلامی و سرلشکر باقری در پیامی درگذشت والده سرلشکر محمدعلی جعفری را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سپاه نیوز، در پی درگذشت مرحوم حاجیه خانم صفا سلمانیه والده سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

 متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده محترم قرارگاه حضرت بقیه الله(عج)

درگذشت مرحومه حاجیه خانم صفا سلمانیه ، والده ارجمند و گرانقدر جنابعالی ، موجب اندوه و تاسف فراوان شد.

بی تردید همت و تلاش های مومنانه و ارزنده آن مادر صالحه در تربیت فرزندانی رشید و مجاهد که در حافظه تاریخی ملت عظیم الشان ایران  الگوی وفاداری و فداکاری در دفاع از اسلام و انقلاب بشمار می روند ، برای همیشه ماندگار و الهام بخش مادران و بانوان  این سرزمین برای آفرینش رویش های جدید انقلاب و مهین اسلامی خواهد بود.

اینجانب این ضایعه را به آن برادر و همرزم عزیز ، بیت مکرم و وابستگان آن مرحومه  تسلیت می‌گویم و از درگاه کبریایی برای آن فقیده سعیده   رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و برای جنابعالی و عموم  داغدیدگان مکرم ، صبر و شکیبایی  مسألت دارم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تسلیت فرمانده کل سپاه و سرلشکر باقری به سردار جعفری

تسلیت سرلشکر باقری به مناسبت درگذشت والده سرلشکر جعفری

همچنین در پی درگذشت مرحوم حاجی خانم صفا سلمانیه والده سرلشکر محمدعلی جعفری،  سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام او به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر ارزشمند سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده محترم قرارگاه حضرت بقیه الله (عج)
با سلام و تحیات؛

درگذشت جانکاه مرحومه مغفوره حاجیه خانم «صفا سلمانیه» والده مکرمه جنابعالی، موجب تاثر و تالم گردید.

بی تردید مجاهدت فاطمی آن بانوی مومنه و صالحه در تربیت فرزندانی برومند، انقلابی و ولایتمدار مانند آن برادر عزیز و مجاهد که در زمره یاران صدیق امامین انقلاب، طی چهار دهه اخیر بویژه هشت سال دفاع مقدس و دوران فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای ملت عظیم الشان ایران افتخارات ماندگاری را رقم زده‌اید، ذخیره‌ای عظیم و ارزشمند نزد پروردگار کریم برای سربلندی آن مادر پاکدامن و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در روز عقبی خواهد بود.

اینجانب این مصیبت جانسوز را به بیت معزی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت زهرا (س) و برای آن سردار عالیقدر و عموم مصیبت دیدگان ارجمند صبر، شکیبایی و سکینه قلبی مسئلت می‌نمایم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

27215

کد خبر 1509093

برچسب‌ها