مستند «جل» لوح تقدیر جشنواره بین‌المللی رسانه جدید فیلم کوتاه چین را دریافت کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: فیلم کوتاه «جل» به کارگردانی اصغر بشارتی و مسعود میرزانی و تهیه کنندگی اصغر بشارتی لوح تقدیر هیات داوران جشنواره بین‌المللی رسانه جدید فیلم کوتاه چین را کسب کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : علیرضا کمساری با بیان این مطلب، اظهار کرد: این فیلم مستند ۱۵دقیقه‌ای پیش از این در چند جشنواره داخلی حضور داشت و در اولین حضورش در جشنواره‌های بین‌المللی موفق به کسب لوح تقدیر از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه چین شده است.

وی با بیان اینکه تهیه کننده این فیلم مستند اصغر بشارتی و کارگردانی آن توسط اصغر بشارتی و مسعود میرزایی انجام شده، ادامه داد: سایر عوامل این فیلم مستند کوتاه عبارتند از: تصویربردار اصغر بشارتی، تدوین مسعود میرزایی، اصلاح نور و رنگ، منصور وحدانی، صداگذاری امین اردانی پخش کننده مجتبی عبدالرحیم خان.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با اشاره به موضوع محیط زیستی این مستند، افزود: این فیلم تلنگری است برای صیادان تا با رعایت قوانین طبیعی، اجازه ندهند زمانی جز استخوان ماهی چیزی از آنان باقی بماند.

گفتنی است، مستند ۱۵دقیقه ای «جل» در سال‌۱۳۹۴ ساخته شده و در خلاصه آن آمده است: آدمیان به بهانه ارتزاق موجودات زنده محیط اطرافشان را نابود می‌کنند.

46

کد خبر 1509645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =