برگزاری رویداد تداکس (TEDx) آنلاین معماری در مشهد

برای نخستین بار و به مناسبت روز معمار اولین رویداد تداکس (TEDx) معماری به صورت مجازی در برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی : رویداد تداکس معماری برای اولین بار در کشور با حمایت آرمیتاژ و با سخنرانی معماران برتر و سرشناس کشورمان با موضوعاتی از قبیل اضطراب موقعیت، پیشینه حیات، حرکت میان مرزها، تردید، پیشه عاشقی و آینده معماری با سخنرانی معماران برجسته کشوری نظیر: علیرضا امتیاز، شهرام حدادی ابیانه،  هومن بالازاده، علیرضا مشهدی میرزا، مزاد نوبری و فرامرز پارسی برگزار گردید .

شایان ذکر است تد (TED) سازمانی غیرانتفاعی است که در ساختار سخنرانی های کوتاه و قدرتمند، هدف گسترش ایده های ارزشمند را دنبال می کند. این سازمان در سال ۱۹۸۴ به عنوان کنفرانسی درباره مباحث حوزه های تکنولوژی (Technology)، سرگرمی (Entertainment) و طراحی (Design) آغاز به کار کرد. امروزه، رویداد های تِد نه تنها این سه حوزه بلکه تقریبا در تمامی حوزه های غیر سیاسی و غیرمذهبی را دربرگرفته اند که با همکاری مترجمانی از سراسر دنیا، به زبان های مختلف ترجمه شده و پس از رویداد به صورت آنلاین در اختیار عموم قرار می گیرند. یک رویداد تداکس شامل تعدادی سخنرانی بیست دقیقه ای و تعدادی زمان استراحت میان برنامه است که در این بین افراد با هم به تعامل بیشتر می پردازند.

46

کد خبر 1509667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =