محسن رضایی هنوز بطور رسمی اعلام داوطلبی نکرده است

ایرنا نوشت: فعال سیاسی نزدیک به محسن رضایی، خبر اعلام داوطلبی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را «تایید یا تکذیب نکرد» و گفت: تا الان ما خبر رسمی و قطعی از اعلام داوطلبی رضایی نداریم.

«امیر میثم نیکفر» خبر اعلام داوطلبی محسن رضایی را دقیق ندانست و گفت: ما هم این خبر را در رسانه‌ها دیدیم و ممکن است رضایی در یکی از سخنرانی‌های خود درباره ورود احتمالی‌اش به صحنه انتخابات اظهاراتی داشته که برای رسانه‌ها این موضوع اعلام رسمی داوطلبی تلقی شده باشد.

فعال سیاسی نزدیک به محسن رضایی، خبر ورود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به انتخابات ریاست جمهوری را «تایید یا تکذیب» نکرد و ادامه داد: تا الان ما خبر رسمی و قطعی از اعلام داوطلبی آقای رضایی نداریم. اعلام رسمی داوطلبی ترتیباتی دارد و احتمالا در روزهای آینده در این باره بیانیه‌ای تنظیم و از طریق رسانه‌ها منتشر شود.  

محسن رضایی میرقائد ۶۷ ساله فرمانده پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دبیر فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دارای مدرک دکتری اقتصاد از دانشگاه تهران است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با نخستین میاندوره‌ای مجلس یازدهم،   ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

216216

کد خبر 1510165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =