گام بزرگ شورای شهر شهرکرد در دقایق آخر؛ تسویه حساب شهرداری با بانک شهر

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر مجموعه مدیریت شهری در پایان دوره پنجم شورای اسلامی شاهد تسویه حساب تسهیلات شهرداری به بانک شهر هستیم.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، فرهاد رئیسی‌ در سیصد و چهل و ششمین جلسه علنی شورا با اشاره به اقدامات شورای پنجم اظهارداشت: در چهارسال عمر شورا اقدامات خوبی در سطح شهر  توسط مجموعه مدیریت شهری انجام شد و در پایان دوره پنجم شاهد اقدامات منسجم‌تری هستیم.

وی افزود: تسویه حساب تسهیلات شهرداری با بانک شهر انجام شد و برج دوقلو باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود.

رئیس‌ شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به راه‌اندازی کارخانه بازیافت بیان کرد: جلسات متعددی در راستای راه‌اندازی شهرک بازیافت برگزار شد اما تاکنون دستگاه‌ها و تجهیزات مربوطه نصب نشده است.

رئیسی با اشاره به ساماندهی دستفروشان تصریح کرد: شهرداری باید در راستای ساماندهی و مدیریت دستفروشان اقدامات لازم را انجام دهد تا در این شرایط کرونا دستفروشان هم دچار ضرر اقتصادی نشوند.

بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد در ادامه جلسه خاطرنشان کرد: در راستای ساماندهی و مدیریت دستفروشان اقدامات و تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد چراکه هدف مدیریت شهری این است که کسب و کار این قشر از جامعه به خطر نیفتد بنابراین تمام نهادهای مربوطه باید همکاری لازم را داشته باشند.

46

کد خبر 1510380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =