پیام استاندار چهارمحال وبختیاری به مناسبت روز جهانی کار وکارگر

استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی فرارسیدن یازدهم اردیبهشت‌ ماه روز جهانی کار و کارگر را به فعالان عرصه کار و تلاش در استان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، متن پیام اقبال عباسی بدین شرح است:

یازدهم اردیبهشت‌ ماه فرصت مغتنمی برای ارج نهادن و قدردانی از تلاش‌ فعالان عرصه کار و تولید است، این قشر خستگی‌ناپذیر و زحمت‌کش به‌عنوان بازوان توانمند در رشد و شکوفایی کشور نقش بی بدیلی را ایفا می‌کنند و نقش آن‌ها در رشد و توسعه کشور انکار ناپذیر است.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده است کارگران با عزم، تلاش و تعهد مثال‌ زدنی در راستای اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران گام بر می دارند و در جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشور عزیزمان در خط مقدم مقابله با تحریم‌های ظالمانه قرار گرفته و اجازه ندادند تحت هیچ شرایطی چرخ تولید در کشور متوقف شود.

جامعه کار و کارگری همواره با وجود مطالبات و مشکلات فراوان دست از تلاش و کوشش برنداشتند، بنابراین متولیان عرصه تولید و اقتصاد در کشور باید تمام تلاش خود را برای کاهش دغدغه‌های این قشر به‌ کار بگیرند، قطعا با کاهش مسائل و مشکلات این قشر، انگیزه آن ها برای فعالیت در عرصه تولید چند برابر خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر این روز را به تمامی فعالان شریف و زحمتکش حوزه کار و کارگری چهارمحال و بختیاری تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، سعادت و سربلندی برای این عزیزان و پیشرفت و آبادانی بیش از پیش ایران اسلامی را مسئلت دارم.

46

کد خبر 1510381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =