کسب رتبه نخست سپه لرستان در پرداخت تسهیلات / پرداخت بیش از ۲۴۰۰ فقره وام ازدواج

مدیریت بانک سپه منطقه لرستان گفت : بانک سپه از نظر حجم منابع ،تعداد نیروی انسانی و تعداد شعبات بزرگترین بانک در کشور و استان است .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مسعود حاتموند در نشست خبری با خبرنگاران بمناسبت سالروز تاسیس بانک سپه گفت: با توجه به دستور مقام معظم رهبری ، و باعنایت به مدیران توانمند و زیر ساخت های مناسب بانک ، ۶ بانک و موسسات مالی در بانک سپه ادغام شدند و خدمات بانکی را تحت نام سپه به مردم ارائه می دهند .
وی افزود: در لرستان تعداد ۸۶ شعبه ،۷ باجه و ۱۰۲۳ کارمند در بانک سپه قدیم و بانکهای ادغامی در حال خدمات دهی به مردم می باشند .
مدیریت بانک سپه منطقه لرستان با بیان اینکه خدمات بانکی در بانک از سیستم قدیمی به سیستم جدید مبتنی بر بانکداری نوین صورت می گیرد اظهار کرد : با تغییراتی که نوع خدمات دهی شکل گرفته از سیستم سنتی و قدیمی به سیستم مدرن تغییر یافته و خدماتی از قبیل » اینترنت بانک ، موبایل بانک و تلفن بانک در بانک سپه به مشتریان عزیز ارائه می شود .
حاتموند در ادامه با اشاره به وضعیت تسهیلات پرداختی به مردم می گوید : خوشبختانه در سال ۹۹ بانک سپه لرستان رتبه نخست پرداخت تسهیلات را در کشور کسب کرد که نسبت به سال قبل ( ۹۸) ۱۰۱ درصد رشد داشته است .

وی تصریح کرد: همچنین در سال ۹۹ در بخش تسهیلات ازدواج تعداد ۲۴۲۸ فقره وام ازدواج به مبلغ ۱۲۹۷ میلیارد ریال به جوانان عزیز پرداخت کردیم که نسبت به سال۹۸ نیز ۴۰۰ درصد رشد داشتیم .
مسعود حاتموند در ادامه به اعطای تسهیلات در قالب طرح بهین کارت پرداخت و افزود : در این بخش نیز در طرح بهین کارت تعداد ۳۳۰۱ فقره تسهیلات در قالب خرید کالای ایرانی و در راستای حمایت از کار و سرمایه ایرانی به مبلغ ۱۲۸۹ میلیارد ریال پرداخت گردید .
وی تصریح کرد: همچنین ۱۴ فقره تسهیلات طرح بهین کارت در جهت حمایت از واحدهای تولیدی بمبلغ ۹۹ میلیارد ریال به تولید کنندگان پرداخت شد و مبلغ ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات خاص و ودیعه مسکن و بیماری کرونا و واحدهای صدمه دیده به مشتریان گرامی پرداخت گردید ‌

مدیریت بانک سپه منطقه لرستان  اظهار داشت:  باتوجه به بروز بیماری کرونا در کشور و اعمال محدودیت ها اما باتوجه به سیاستهای حمایتی بانک ،خوشبختانه در جهت خدمات رسانی مطلوب به مشتریان هیچ شعبه تعطیلی نداشتیم و هیچ دستگاه ATM غیرفعال و بی پولی در سطح استان نداشتیم و مجموعه بانک سپه با تمام توان در خدمت مردم عزیز بوده و خواهد بود.

وی در پایان گفت: بابت تلاش و خدمات رسانی بی منت به مردم از سخت کوشی و زحمات همه پرسنل و نیروی انسانی شاغل در بانک سپه نهایت تقدیر و تشکر دارم .

46

کد خبر 1510623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =