تکمیل روند بهینه سازی استادیوم شماره۱ المپیک کیش تا چند روز آینده

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در بازدید شبانه از وضعیت نور زمین فوتبال شماره ۱ المپیک کیش بر ضرورت تسریع روند بهینه سازی امکانات این مجموعه تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران که برای بازدید از امکانات لازم برای اقامت و اردوی آمادگی تیم ملی در این جزیره به کیش سفر کرده بود درادامه بازدید خود شبانه از زمین چمن شماره ١ المپیک بازدید کرد و شرایط روشنایی و نور زمین برای تمرینات شبانگاهی تیم را مورد بررسی قرار داد. 

اسکوچیچ در این بازدید  با ابراز رضایت از تغییرات انجام شده در این مجموعه نسبت به بازدید قبلی ابراز امیدواری کرد تا زمان شروع اردوی  تیم ملی، تمامی  نواقص و کمبود های مجموعه برطرف شود.

وی با تاکید براهمیت مناسب بودن زمین چمن و نور استادیوم، خواستار تسریع بهینه ساری زمین شماره یک و تکمیل امکانات شد.

مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز در این بازدید با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد کیش با تمام توان در رفع نواقص مجموعه و امکانات مورد نیاز می کوشد تاکید کرد؛ موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با تمامی ظرفیت و بهره جستن از نیروهای خود برای برگزاری شایسته اردوی تیم ملی تلاش می کند.

فرضی پور ابراز امیداوری کرد با تلاش و همکاری مسئولان و موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در چند روزه آینده مشکل نور و امکانات زمین از هرجهت رفع شده تا این جزیره میزبان شایسته ای برای برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال باشد.

لازم به ذکر است اعضای تیم ملی فوتبال پیش از سفر به منامه برای برگزاری دیدارهای مرحله مقدماتی صعود به جام جهانی قرار است از چهارم خرداد در کیش اردوی آماده‌سازی را آغاز کرده و دهم خرداد پس از پایان اردو، با پروازی مستقیم راهی کشور بحرین شوند.  

46

کد خبر 1511054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =