۰ نفر
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
توزیع ۲۰۰۰ بسته ارزاق به مناسبت شب‌های قدر

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دبیرخانه کانون خدمت رضوی منطقه ۱۵ تهران تعداد ۲۰۰۰ بسته ارزاق حمایتی در پویش سفره‌ای به وسعت ایران ویژه ماه مبارک رمضان توزیع کرد.

داود آذرنوش سرپرست دبیرخانه کانون خدمت رضوی منطقه ۱۵ تهران با اشاره به مشکلات معیشتی که به واسطه شیوع ویروس کرونا برای برخی از هموطنانمان ایجاد شده است، تصریح کرد: بیش از یک سال است که کشور گرفتار این ویروس منحوس شده و متأسفانه مشکلات معیشتی برای برخی از هموطنان عزیز ما ایجاد شده است، لذا در این شرایط خاص آستان قدس رضوی وظیفه خودمی‌داند به میزان توان به کمک نیازمندان بشتابد و به میزان مقدورات برای رفع نیازهای اولیه آن‌ها اقدام کند، اما سیاست اصلی ما کاهش فقر است.

داود آذرنوش یادآور شد: این بسته‌های کمک معیشتی شامل برنج ایرانی ۱۰ کیلویی، جو پرک، حبوبات شامل عدس، لپه، لوبیا قرمزونخود، ماکارونی، رب، پنیر، چای، وپک‌های بهداشتی مانند ماسک و محلول ضدعفونی کننده که به خانواده‌های نیازمند و محرومین توسط کانون خدمت رضوی منطقه ۱۵تهران اهدا شد.

داودآذرنوش به برنامه‌های دبیرخانه کانون خدمت رضوی اشاره کرد و گفت: از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در کشور عزیزمان تاکنون این دبیرخانه توفیق داشته بیش از ۱۵ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۵۰۰ هزار تومان در ۲۲محله در۱۰ مرحله در ایام خاص در میان مددجویان تحت پوشش توزیع کند.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1511093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =