مرگ مشکوک زن جوان مطلقه در خانه اش/ تزریق داروی زیبایی ،جان او را گرفت؟

ایران نوشت: ساعت 12 شب یکشنبه 12 اردیبهشت زن جوانی نگران و ناراحت با پلیس تماس گرفت و گفت خواهرم مینا به تنهایی زندگی می‌کند اما از دیشب هر چه با او تماس گرفتم جواب تلفنم را نمی‌دهد.

او اداکه داد:همین مسأله باعث شد که راهی خانه مجردی اش در خیابان نیاوران شوم. اما هر چه زنگ می‌زنم در را باز نمی‌کند. احتمال می‌دهم برای او حادثه‌ای رخ داده است.

بدنبال این تماس، مأموران کلانتری 101 تجریش پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس مصطفی واحدی به کمک مأموران آتش‌نشانی وارد خانه مینا شدند و به محض ورود با جسد زن جوان در حالی که بین میز و صندلی افتاده بود، مواجه شدند. آثاری از ضرب و جرح و کبودی در بدن زن جوان به چشم نمی‌خورد. متخصصان پزشکی قانونی نیز زمان مرگ را حدود 10 ساعت قبل از کشف جسد اعلام کردند.

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد زن 31 ساله که پس از ازدواج ناموفقش به تنهایی زندگی می‌کرد در یک شرکت کامپیوتری به‌عنوان مهندس مشغول به کار بوده است.
بدین ترتیب تیم تحقیق به سراغ دوستان زن جوان رفتند که یکی از آنها گفت: مینا بیماری و مشکل خاصی نداشت، فقط روز قبل به دکتر زیبایی رفته و برای رفع تیرگی زیر چشم‌هایش دارویی تزریق کرده بود که خیلی درد داشت و می‌نالید.
بدین ترتیب جسد وی برای بررسی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1511519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =