محفل قرآنی «ربیع‌ القرآن» در قزوین برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین، از برگزاری سراسری محفل قرآنی نهاد کتابخانه های عمومی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: استان قزوین روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ ساعت۱۸ میزبان برگزاری این محفل مجازی قرآنی می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین ؛ فاطمه محمدبیگی،  مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین از برگزاری سراسری محفل قرآنی در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با بیست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، نشست محفل قرآنی «ربیع القرآن» با حضور علی غلامی، قاری ممتاز بین‌المللی استان قزوین و با اجرای محمد هادی ربیعی، کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در پلتفرم اسکای‌روم روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه، ساعت۱۸ برگزار می شود.
او ادامه داد: محفل قرآنی «ربیع القرآن» شامل تلاوت مجلسی قرآن کریم به همراه تفسیر کوتاه و مسابقه چهارگزینه‌ای از تفسیر ارائه شده ویژه خانواده‌های شرکت‌کننده در این برنامه قرآنی است.
محمدبیگی هدف از برگزاری این محفل معنوی را توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی در خانه و خانواده دانست و افزود: این برنامه به صورت مجازی در پلتفرم اسکای روم به نشانی «https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/quran» برگزار می‌شود.
محمدبیگی اظهار کرد: علاقه‌مندان تا ۲۴ساعت پس از پایان برنامه می‌توانند با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۵۰۱۸ در این مسابقه شرکت کنند که به برگزیدگان جوایزی اهدا می شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین خاطر نشان کرد: ویژه‌برنامه «ربیع القرآن» به صورت زنده از صفحه اینستاگرام اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نشانی Instagram.com/tehranplir و فضاهای مجازی استان‌ها پخش می شود ، گفت: استان قزوین، ۱۷اردیبهشت ماه مصادف با ۲۴رمضان میزبان برگزاری این محفل مجازی قرآنی می شود.

48

کد خبر 1511692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =