۰ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
افزایش ۸درصدی مصرف گاز خانگی در قزوین

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از افزایش ۸درصدی مصرف گاز این استان در بخش‌های مختلف خانگی و صنعتی در سال۹۹، نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفردبوشهری، مدیرعامل شرکت گاز قزوین ضمن اعلام خبر فوق گفت: مصرف  بالغ بر ۲میلیارد  و ۹۰۰میلیون مترمکعب گاز در بخش‌های مختلف خانگی، صنعتی و تجاری استان در سال۹۹ نشان از توجه ویژه به مدیریت مصرف است و دلیل این رشد مصرف را افزایش تعداد مشترکین در بخش های خانگی و صنعتی در سال گذشته عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با استناد به گزارشات به دست آمده، افزود: میزان مصرف به نسبت سال گذشته در بخش خانگی ۸درصد، صنعتی ۷.۹ افزایش داشته که بر این اساس، بیشترین میزان مصرف گاز به جز نیروگاه در سال ۹۹ مربوط به بخش صنعت است که میزان ۱میلیارد و ۴۰۰میلیون متر مکعب است.
بوشهری با اشاره به افزایش مصرف گاز در بخش صنعت و مصارف خانگی اظهارکرد: این میزان از افزایش، نشان از پویایی صنعت استان و عملکرد مثبت شرکت گاز در گازرسانی به صنایع و همچنین روستاهای استان بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در ادامه با توجه به  تحویل  ۲۲۲میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوخت   سی ان جی در سال۹۹ گفت: مصرف گاز توسط وسایل نقلیه گاز سوز در مقایسه با سال ۹۸ ، ۱۱درصد افزایش داشته که دلیل این افزایش توجه شرکت گاز به تامین پایدار گاز به عنوان سوخت پاک در استان و همچنین باصرفه بودن این سوخت برای مردم است.

48

کد خبر 1511707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =