۱ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
وقتی مربی استقلال روزنامه‌نگار بود/عکس

ورزش سه نوشت: سرمربی امروز سایپا سالها قبل و در اواخر دهه ۷۰یکی از خبرنگاران فعال در حوزه ورزش و فوتبال بود.

فراز کمالوند سرمربی این روزهای سایپای تهران این روزها زیاد سرزبانهاست. مدیر فنی سابق آبی پوشان که عمر مدیریتش در کنار نیمکت استقلال به سه ماه نرسید و خیلی زود از دوست  قدیمی اش فرهاد مجیدی جدا شدخیلی خوب برابر سوالات بی شمار مطرح شده خبرنگاران موضوع رفتنش از استقلال را مدیریت کرد تا ثابت کند همچنان یکی از مربیان مدیر فوتبال ایران است .

کمالوند که بعد از مدت ها دوری از لیگ برتر ایران با دعوت مجیدی به استقلال آمده بود ، در این مدت کوتاه با استقلال و درکنار مجیدی سرمربی استقلال روزهای خوبی را در استقلال در لیگ برتر ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا  سپری کرد تا دوباره به عنوان سرمربی به لیگ برتر برگردد. لیگی که در اواخر دهه ۸۰با تراکتور روزهای خوبی را سپری کرده بود و سالها بعد با گشترش فولاد و صنعت نفت نیز روزهای خوشی را رقم زده بود.

کمالوند سالها قبل و در سالهای ۷۷تا ۸۰ یکی از خبرنگاران فعال در حوزه ورزش بود که در روزنامه ورزشی آن سالها ابرار ورزشی به عنوان خبرنگار زیر نظر اردشیر لارودی فعالیت می کرد . شاید برای اهالی فوتبال جالب باشد کمالوند قبل از آغاز مربیگری در حرفه خبرنگاری همکار عادل فردوسی بود و در این حوزه یکی از فعالان جامعه مطبوعات بود.

در تصویر کمالوند را در کنار معاون سردبیر روزنامه ابرار ورزشی  غفور هاشمی در حال مصاحبه با مهدوی مهدوی کیا می بینیم . مهدوی کیا آن سالها جوان اول فوتبال آسیا بود، گل دوم ایران به آمریکا را در جام جهانی زده بود و جذابیت زیادی برای مصاحبه داشت . مصاحبه ای که توسط فراز انجام و تنظیم می شد.

وقتی مربی استقلال روزنامه‌نگار بود/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1511771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =