توضیح رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز درباره بیرون کردن شاعر فقیر از بیمارستان

ایسنا نوشت: مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص فیلم منتشرشده در فضای مجازی از مرحوم قاسم آهنین‌جان شاعر خوزستانی، توضیحاتی ارائه کرد.

دکتر عرفان مردانی اظهار کرد: فیلمی ‌که از استاد مرحوم آهنین‌جان منتشر شده مربوط به ۲۰ روز قبل است که ایشان بعد از حضور در بیمارستان و بهبودی نسبی درخواست بازگشت به منزل نمودند. کادر بیمارستان بعد از انجام تمام خدمات لازم، ایشان را به آدرس اعلامی‌ می‌برند اما چون استاد در اواخر عمر دچار آلزایمر بودند آدرس منزل سابق‌شان را گفته بودند.

وی افزود: پرسنل اورژانس بعد از اطلاع از این موضوع سریعا ایشان را به بیمارستان بازمی‌گردانند و ایشان از آن زمان و تا شب گذشته که متاسفانه به علت بیماری سرطان درگذشتند تحت مراقبت کامل بودند.

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: متاسفانه فیلمی که از ایشان منتشر شده موجب برخی قضاوت‌های ناصحیح در این باره شده است و این ادعا که ایشان به علت مشکلات مالی تحت درمان قرار نگرفتند، کاملا اشتباه و عاری از واقعیت است.

قاسم آهنین‌جان شاعر خوزستانی شب گذشته پس از تحمل یک دوره بیماری، در اهواز درگذشت. در پی درگذشت وی ویدیویی در فضای مجازی منتشر و با واکنش کاربران روبه‌رو شد مبنی بر اینکه این شاعر خوزستانی قبل از مرگ به دلیل فقر مالی، از بیمارستان مرخص و با لباس بیمارستان به محل سکونتش بازگردانده شده است.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1511773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =