۰ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
مسترکلاس جاناتان رزنبام منتشر شد

نسخه تصویری مسترکلاس جاناتان رزنبام منتقد سرشناس «شیکاگو ریدر»، «فیلم کامنت» و «کایه دو سینما»، امروز چهارشنبه 15 اردیبهشت‌ماه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مسترکلاس جاناتان رزنبام با موضوع نقد در سینمای مستند یکی از مسترکلاس‌های مهم و پربییننده چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» بود که امروز چهارشنبه در سایت مرکز بارگزاری شده است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه تصویری این کارگاه را رایگان ببینند.

جاناتان رزنبام منتقد سرشناس آمریکایی که به ایران هم سفر کرده، درباره نقد فیلم می‌گوید: «نقد بیشتر یک گفتگو است، گفتگویی که قبل از حضور منتقد وجود داشته است و منتقد از میانه این گفتگو وارد می‌شود و نقش منتقد این است که به این گفتگو یا جهتی جدید دهد و یا اینکه مطلب جدیدی به آن اضافه کند. حتی وقتی منتقد کنار می‌رود این گفتگو همچنان ادامه می یابد.»

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از آغاز سال 1400 و در راستای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، نسخه تصویری مسترکلاس‌های چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» را هر چهارشنبه منتشر می‌کند. 

۵۸۵۸

کد خبر 1511778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =