وجوب جریان‌سازی و برندسازی صنعت گردشگری جزیره قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه دیدار خود با جامعه هتلداران جزیره بر لزوم برندسازی و جریان‌سازی صنعت گردشگری جزیره، متناسب با ذائقه روز مردم تأکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : علی درویش پور در این جلسه که  با حضور اعضای جامعه هتلداران جزیره برگزار شد، عنوان داشت: برای ساخت برند جزیره، باید همه ساختارها و برنامه‌های حاکم بر منطقه، در این راستا جهت‌دهی شده و فعالان این عرصه با استانداردسازی، کیفیت خدمات خود را ارتقا دهند.

وی افزود: طراحی رویدادها، جشنواره‌ها و برنامه‌هایی که به خلق خاطرات خوب در یاد و خاطر گردشگران کمک کند، بخشی از جریان‌سازی به سمت برند گردشگری شدن جزیره است.

به گفته درویش‌پور،  قشم با داشتن جاذبه‌های نادر در دنیا، باید به نخستین مقصد گردشگری ایران تبدیل شود و سهم عمده‌ای در سبد سفرهای مردم کشور داشته باشد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن تقدیر از همراهی اعضای جامعه هتلداران گفت: توسعه گردشگری، توسعه اقتصاد همه قشرهای جزیره است که با برنامه‌ریزی اصولی و تعامل و همت خود ما تحقق پیدا می‌کند.

گفتنی است، در  ادامه این جلسه، اعضای حاضر به ارائه گزارشی از وضعیت حضور گردشگران در جزیره پرداختند و خواستار حمایت سازمان منطقه آزاد قشم و طراحی یک برنامه اصولی و منسجم برای معرفی ظرفیت‌های جزیره و جذب گردشگر در تمامی فصول سال شدند.

46

کد خبر 1511941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =